Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Трактори газанокосарки HECHT від офіційного представництва в Україні.

Поїдьте на тракторі-газонокосарці - працюйте комфортно і швидко.

При догляді за великими газонами не тільки утомливо використовувати класичну газонокосарку, також це вимагає багато часу.

Природним рішенням є мобільні газонокосарки, такі як газонокосарки-трактори для газонів. Це швидко, травосборник повинна опорожняться набагато рідше, а робота від одного бака з паливом триває кілька годин. Основна відмінність між газонокосаркою і трактором-газонокосаркою полягає в тому, що двигун знаходиться під сидінням водія на тракторі-газонокосарці, а перед ним - на газонокосарці. На трактори для газонів можуть бути встановлені відповідно більші і потужніші двигуни. Якщо ви цінуєте високу продуктивність, газонний трактор зазвичай є кращим вибором.

Починаючи з газону площею 600 м², покупка мобільного газонокосарки варто того. З косаркою-трактором ви економите час і працюєте на ідеальному газоні.

Наші косарки є справжніми професіоналами і поєднують в собі високу якість з новітніми технологіями. Вони компактні і маневрені, прості в експлуатації, забезпечують ідеальну стрижку. Верхова їзда і газонні трактори роблять косіння абсолютно особливим досвідом.

Сідайте і стежте за ходом косіння на тракторі-косарці або газонокосарці марки Hecht®.

Сортування:
Вгору