Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Віброплити HECHT - офіційна продукція, гарантія

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Віброплити HECHT - офіційна продукція, гарантія

Віброплити HECHT - офіційна продукція, гарантія
Єдине призначення віброплити - ущільнення грунту. Але навіть настільки вузький функціонал робить цей інструмент незамінним в цілому ряду будівельних робіт. З її допомогою ущільнюють різні насипу або покладену тротуарну плитку. Сфера застосування віброплит - будівництво фундаментів, доріг, пішохідних доріжок, стоянок, спортивних майданчиків, облаштування ландшафту. Вібраційні плити використовують на невеликих ділянках до 1000 кв.м. У цьому полягає їх головна перевага перед великогабаритної технікою: ними можна виконувати роботи в самих важкодоступних місцях.

види виброплит

Конструкція віброплити складається з трамбуючої поверхні, механізму вібрації і двигуна. Двигун може бути електричним, бензиновим або дизельним. Агрегати, що працюють на електриці, мають невелику вагу і підходять тільки для сільськогосподарських і ландшафтних робіт. Для більш серйозних завдань таких, як укладання і ремонт асфальтних покриттів, ущільнення фундаментів, слід вибирати машини, що працюють на рідкому паливі. Вони мають більшу вагу, потужність і не залежать від розетки.

За призначенням віброплити ділять на пристрої для трамбування асфальту і для трамбування ґрунтів. Перші мають систему подачі води, щоб робоча поверхня не прилипала до покриття. Сама плита гладка із закругленими краями. Пристрої для ущільнення насипів гравію мають набагато більшу вагу і потужністю, а також рельєфним підставою.

Розрізняються вібраційні плити і за способом здійснення руху. Воно може бути поступальним або реверсивним. Агрегати з поступальним способом руху можуть рухатися тільки в одну сторону, в той час як реверсивні плити, мають можливість рухатися в різні боки.

Однією з головних технічних характеристик віброплити є її маса. За вагою вони діляться на:

Дуже легкі (менше 90 кг). Такі машини використовують в сільському господарстві і для облаштування, прилеглих до приватного будинку ділянок.
Легкі (90-200 кг). Застосовуються для грунтів великої фракції і укладання асфальтів.
Середні (від 200 до 500 кг). Їх використовують для ущільнення великого шару крупнозернистого грунту.
Важкі (більше 500 кг). Застосовуються для створення поверхонь з сильним ущільненням.
Вибір віброплити для певних робіт

Перший критерій вибору - це маса агрегату. Так для грунту товщиною не більше 15 см підійдуть надлегкі і легкі моделі. Також їх застосовують для укладання тротуарної плитки, для чого машина комплектується спеціальною насадкою з килимком з поліуретану або гуми. Для ущільнення шару до 0,25 м використовують легкі та середні агрегати. Вони підходять для ремонту доріг і ландшафтних робіт. Важкі віброплити застосовують для засипання траншей, ремонту та укладання дорожнього покриття, а також для грунтів товщиною від 25 до 60 см.

Наступне на що звертають увагу - це вібраційне зусилля машини, від величини якого залежить ступінь трамбування. Якщо стоїть вибір між двома однаковими за вагою віброплита, і необхідна висока щільність ущільнення, то віддати перевагу слід пристрою з більш високим показником вібраціонноного зусилля. Агрегати, у яких цей параметр не перевищує 10 кН, не підходять для асфальту. Для монтажу тротуарної плитки підійдуть віброплити з силою 16-20 кН.

Ще однією важливою характеристикою віброплити є площа робочої поверхні. При однакових масі і вібраційному зусиллі, перевагу слід віддати машині з такою ж підставою. Так як, чим менше площа підстави, тим краще відбувається ущільнення.

Вгору