Навіщо потрібен обприскувач?

Будь садівник або городник знає, що без обприскування хороший урожай не виростити.
Можливо кілька рядів картоплі або пару кущів можна збризнути по-старому з віночка, то по відношенню до решти ділянці даний метод буде не настільки ефективний.
Обприскування проводять починаючи з ранньої весни і до дозрівання плодів.
У повсякденному побуті або ж клінінговими компаніями обприскувачі часто використовуються для збирання, адже струменем з напором можна вимити важко доступні ділянки при збиранні.

Як і де застосовують обприскувач?

Сфера застосування дуже велика, наприклад розпилювач використовують для:

  • підвищення врожайності, лікування, підживлення, стимуляції росту, поліпшення якості і кількості плодів;
  • обробки з метою позбавлення від шкідників - різних комах і їх личинок, всіляких шкідливих мікроорганізмів;
  • зрошення особливо вимогливих і чутливих рослин, і так само визнав з квітами;
  • догляду та очищення за будинком (меблі, вікна, підлогу);
  • миття автомобілів;

Дані прилади широко використовуються фермерами та садівниками, дачниками, а так само і клінінговими компаніями, службами озеленення і навіть для мийки автомобілів.

За допомогою обприскувача Ви швидко і без докладання великих фізичних зусиль обробите територію. Обробка городніх насаджень, дерев або виноградників, живоплотів, рослин в теплицях і оранжереях, і навіть кімнатних квітів займе не багато часу і принесе Вам задоволення.

Чим відрізняються обприскувачі?

  • розміром бака для рідини;
  • розміром насоса;
  • робочими характеристиками - по дальності струменя (до 16 ти метрів),
  • силою тиску;
  • функціоналом.

Щоб правильно вибрати оприскувач важливо визначитися з об'ємом роботи. Відштовхуючись від цього факту визначитися з показниками потужності, розміру бака, проізводітельносі, дальності подачі рідини.

Які бувають типи обприскувачів?

Ручні обприскувачі або механічні

Вони гарні для не великих обсягів роботи, що не високих насаджень. Тиск створюється завдяки фізичним зусиллям пользоватлей. Ці моделі для не великих площ, а значить їх резервуар, як правило, не дуже великих розмірів.
Переваги - це не висока ціна, безшумність, легкість в ремонті.
Мінуси - невисока продуктивність, втома від потреби постійно натискати на важіль, при цьому несучи повний резервуар.
Хороший приклад даної моделі - HECHT 4115 об'ємом 1,5 літра.

Акумуляторні обприскувачі

Хочете працювати довго і при цьому не вибитися з сил? Тоді Вам потрібно придбати акумуляторний обприскувач.

Чудовий варіант для малих і середніх ділянок. Для домашнього використання це, мабуть ідеальний варіант.
Вони тихі, екологічні, досить потужні і місткі. Обсяг резервуара в них в середньому від 5 до 20 літрів, а витрата рідини від 1 до 4 літрів в хвилину в зависимомти від потужності. Ви зможете регулювати ступінь розпилення виходячи зі своїх завдань. Потужність струменя до 16 метрів в найпотужніших моделях. Акумулятор в середньому заряджається за 4 години, і його вистачає на 30-40 хвилин роботи. Багато моделей оснащені індикатором зарядки, що удобнопрі роботі. До слова, краще вибирати моделі з літій-іонним акумулятором, вони виграють за терміном служби і тривалості роботи.
Сильні сторони акумуляторних моделей це тиха робота, їх мобільність і екологічність. З ними можна працювати в закритих приміщеннях, наприклад в оранжереях і теплицях. Виключає фізичні зусилля для створення тиску, все, що нужноделать - натиснути кнопку і направити розпилювач в потрібному напрямку.
З мінусів - потреба стежити за зарядом, а в ідеалі купити акумулятор на зміну. Коштують дані моделі дорожче, але і працювати з ними значно зручніше, адже не потрібно постійно натискати на важіль.
Найпопулярніші моделі акумуляторних обприскувачів це HECHT 4005 на 5 літрів, HECHT 4006 на 6 літрів, HECHT 410 на 10 літрів, HECHT 416 на 15 літрів.

Бензинові обприскувачі

Якщо Ви плануєте обробляти великі сади, паркові зони та польові ділянки - тоді самий розумним варіантом буде бензиновий обприскувач.

Вони призначені для великих ділянок. Вони відмінно дістають до верхівки дерева завдяки поєднанню продуктивності і телескопічної штанги.

Вони виготовлені для великих навантажень і багатогодинної роботи. За кілька хвилин вони якісно оброблять територію, на яку при роботі з ручним обприскувачем піде кілька годин.
Головна перевага бензинових моделей в їх моторі. Він витривалий і стабільний в роботі, не втратить потужність при навантаженнях.
Відмінна якість розпилення за рахунок розширеного функціоналу. Дальність розпилення по горизонталі 10-15 метрів, по вертикалі (при наличиии даної функції) - від 8 до 12 метрів, що дозволить не використовувати драбину часто. Допоможе з комфортом обробити всі куточки насаджень.
Бак 15-30 літрів допоможе обробляти великі ділянки без зупинок.
У деяких моделях є функція обробки сипучими речовинами.
Плюси бензинових розприскувачі: висока потужність і продуктивність, велика швидкість обробки, широкий функціонал, розраховані для багатогодинної роботи.

Мінуси - більш важку вагу, вимагають регулярного технічного обслуговування. Бензинові моделі не використовуються для роботи в закритих приміщеннях через ризик отруєння вихлопними газами.

Прекрасний приклад бензинового обприскувача HECHT459 на 14 літрів.

Обприскувач - це досить універсальна річ, адже він може допомогти і на городі, і в домашньому побуті.

Вибираючи модель для використання обов'язково поцікавтеся наявністю гарантійного та післягарантійного обслуговування. Надалі це допоможе не переплачувати і бути впевненим в якості обладнання.

Прекрасні обприскувачі для різних цілей можна придбати в нашому магазині hecht.ua.

Ми є офіційними представниками чеського бренду HECHT, який вже встиг зарекомендувати себе по території всієї Європи, заслужив любов і довіру.

Ми гарантуємо якість нашого обладнання, адже весь наш товар проходить обов'язкову сертифікацію.
Перевагою нашого магазину є наявність власного сервісного центру, тому Ви завжди можете бути спокійні і впевнені, що ми завжди допоможемо при виникненні будь-яких питань.

Так само, при потребі, наші майстри виконають збірку, установлення та запуск обладнання абсолютно безкоштовно.

Купити обприскувач в Україні, який буде відмінно Вам служити можна у нас. Наш офіс знаходиться в Києві, при бажанні і можливості Ви можете ознайомитися з нашим обладнанням наживо.

Завжди буем раді Вам, дамо повний обсяг інформації.