Кількість
|
Вартість
|
||
|
Бензоріз – професійне обладнання для обробки твердих матеріалів
Бензорізи вирізняються високою надійністю і міцністю. Бензоріз – ідеальний помічник для роботи з відновлення дорожнього покриття, аварійно-рятувальних операцій чи будівництва будь-яких об’єктів. Таким чином, бензоріз незамінний лідер серед усіх інструментів, що використовуються для оброблення твердих матеріалів. Найскладніші розрізання асфальту, цегли чи бетону здатна виконати бензоболгарка.
Купити бензоріз можна на цьому сайті. Наш інтернет-магазин пропонує швидку доставку товарів з гарантією на експлуатацію у будь-який населений пункт України. У нашому магазині представлений актуальний вибір такого інструменту, як бензоболгарка по металу чи по дереву. Ціна на бензоріз представлена у широкому діапазоні: від бюджетних моделей і до інструментів із високою потужністю.
Які завдання вирішує бензоболгарка?
Багатофункціональний інструмент здатен повноцінно замінити ріжучий агрегат і впоратися із побутовими чи виробничими завданнями. Зокрема:
- демонтаж конструкцій;
- виконання прорізів в стінах житлових чи комерційних будівель;
- видалення старого асфальту;
- згладжування нерівностей поверхні.
До речі, остання функція виступає у якості додаткової, тобто ціна на бензоболгарку також може варіюватися залежно від розширення функціоналу. Дешеві моделі мають стандартні можливості, у разі необхідності додаткових функцій, звертайте увагу на дорожчі моделі.
Який принцип роботи інструменту?
Двигун – це основний елемент агрегату. Здебільшого двигун двотактний і працює на суміші масла та бензину. Привод, що слугує функціональним елементом, обладнаний відрізним диском (діаметр диска – до 40 см). Обертальний момент передається за допомогою ременя. Захист підшипників, карбюратора і циліндро-поршневої групи відбувається завдяки пилозахисту. Спеціальна система на водяній основі охолоджує диск, запобігає можливому перегріву і нейтралізує пил.
Обов’язково, працюючи інструментом, зберігайте прямий кут між диском і оброблюваною поверхнею. Максимальна глибина різу може досягати до 30 см. Глибина різу залежить від конкретної моделі. Під час різки можуть бути використані два методи:
- сухий;
- мокрий.
Перший тип методу використовується для побутових потреб або виробничих робіт невеликого обсягу. А другий метод – для більш професійної діяльності.
Зовнішній вигляд інструменту
В промисловому і дорожньому будівництві використовуються потужні професійні моделі. Вони мають немалі габарити і збільшений діаметр кола. Невелика вага та компактні розміри характеризують моделі для домашнього користування.
Також існують ланцюгові бензинові різчики, які використовуються для розрізання деревини і гранітного каменю.
Бензоболгарка: як вибрати?
Звертайте увагу на наступні рекомендації:
- Конструкція інструменту.
- Сфера застосування обладнання.
- Види агрегатів по металу чи по бетону.
- Потужність, вага, максимальна глибина різу, наявність/відсутність системи очищення і системи безпечної експлуатації.