Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Трактори газанокосарки HECHT від офіційного представництва

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Трактори газанокосарки HECHT

На тракторі-газонокосарці - працюйте комфортно і швидко.

При догляді за великими газонами не тільки утомливо використовувати класичну газонокосарку, також це вимагає багато часу.

Природним рішенням є мобільні газонокосарки, такі як газонокосарки-трактори для газонів. Це швидко, травозбірник треба розвантажувати набагато рідше, а робота від одного бака з паливом триває кілька годин. Основна відмінність між газонокосаркою і трактором-газонокосаркою полягає в тому, що двигун знаходиться під сидінням водія на тракторі-газонокосарці, а перед ним - на газонокосарці. На трактори для газонів можуть бути встановлені відповідно більші і потужніші двигуни. Якщо ви цінуєте високу продуктивність, газонний трактор зазвичай є кращим вибором.

Починаючи з газону площею 600 м², покупка мобільного трактору-газонокосарки має незаперечний сенс. З косаркою-трактором ви економите час і відпочіваєте на ідеальному газоні.

Наші косарки є справжніми професіоналами і поєднують в собі високу якість з новітніми технологіями. Вони компактні і маневрені, прості в експлуатації, забезпечують ідеальну стрижку. Робота на газонному тракторі - косіння з абсолютно особливим досвідом.

Вгору