Кількість
|
Вартість
|
||
|
Роботи-газонокосарки: як вибрати і на що звертати увагу?
Ви живете у приватному будинку? Тоді точно знайомі із регулярною необхідністю вчасно доглядати за газоном у дворі. Погодьтеся, бажання самостійно після важкого робочого дня або на вихідних, коли хочеться вдосталь поспати, підстригати траву, немає. Найкраще рішення - це робот-газонокосарка. «Розумне» обладнання замість вас своєчасно зробить «стрижку» газону, а ви зможете розслабитися і відпочити. Далі розбираємо, чому робот-газонокосарка - один із найнеобхідніших технічних помічників для кожного сучасного господаря.
Що таке автоматична газонокосарка?
Зовнішній вигляд автоматизованого інструменту нагадує звичайну, відому більшості з нас, ручну газонокосарку. Візуально, самохідний робот-газонокосильник має прямокутну, дещо заокруглену форму, колеса з протектором і ріжучу насадку. Робот-косарка відрізняється від ручного аналогу наявністю мікрокомпʼютера і датчиків. Останні регулюють навігацію по прибудинковій території. Автоматична газонокосарка виготовлена з міцного водостійкого пластику, що дозволяє обладнанню впевнено працювати при різних умовах. Ціна на робот-газонокосарку залежить від наступних факторів:
- Розміру ділянки (є моделі, які скошують до 500 кв м, а є обладнання, призначене для скошування трави на території від 40 соток).
- Тривалості роботи: у середньому виробники вказують 15 год безперервної роботи.
- Типу обладнання: електричний чи бензиновий: перший варіант дешевше.
- Оснащення: зокрема, протектор на апараті: є можливість вибрати протектор великий чи середній, залежно від типу трави і грунту. Також спеціальний протектор не залишає слідів колес на газоні, навіть при хаотичному рухові обладнання.
- Варіативності моделей: робот-газонокосарка з травозбірником (скошену траву потрібно буде збирати та утилізувати), або без травозбірника, але із системою мульчування (ножі подрібнюють траву на маленькі шматочки, і повертають її назад на ділянку у якості природного добрива).
- Потужності двигуна: до 1,5 кВт, від 1,5 до 2 кВт, від 2 кВт.
Як працює робот-газонокосилка
Робот-газонокосильник запрограмований на переміщення у просторі. Траєкторії руху можуть бути:
- хаотичні;
- у вигляді спіралі чи зигзага.
- чітко по периметру.
Залежно від принципу руху розрізняють:
- роботи, що рухаються в обмеженій зоні;
- роботи, що рухаються не обмежено.
Залежно від моделей є можливість також встановити висоту зрізу. Якщо хочете купити робот-газонокосарку преміального сегменту, то висоту зрізу зможете регулювати прямо у мобільному застосунку.
Датчики інтелектуальних газонокосилок
Датчики розрізняють:
- датчик дощу: щоб обладнання вчасно зупинилося і повернулося на базу;
- датчик нахилу/підйому: для роботи на складних зонах;
- датчик зіткнення: якщо апарат відхилився від маршруту і врізався у паркан чи приміщення.
«Розумні» газонокосилки працюють від акумулятора. Від ємності акумулятора залежить тривалість роботи в автономному режимі. Середній час зарядки - одна година.
Купити робот-газонокосарку можна в інтернет-магазині Hecht. На кожне обладнання даємо гарантію, незалежно від ціни, тож купити можна оптимальний варіант. Доставка у будь-який куточок України, крім тимчасово окупованих територій.
Часті питання
📌 Як часто користуватися роботом-газонокосилкою?
✍ Один раз на 3 дні.
📌На що звертати увагу при виборі робота?
✍ Першочергово:
- Розмір ділянки.
- Оснащення обладнання.
- Виробник.
- Ціна.
📌 Скільки років безперебійно працює роботизована газонокосилка?
✍ Не менше 10 років.