Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Мотокоси HECHT - офіційний магазин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мотокоси Hecht: надійні помічники в очищенні території від рослинності

Мотокоси або тримери дозволяють очистити садову ділянку від трави, невеликого чагарника, одеревенілої порослі тощо. Останнім часом зазначені інструменти використовують також для заготівлі сіна та для позбавлення від зайвих рослин на городі перед збиранням картоплі.

Види пристроїв: знайомтеся з типами і вибирайте для себе найкращі мотокоси

Якщо відштовхуватися від особливостей експлуатації, всі пристрої можна розділити на:

  • Побутові. Агрегати розраховані на роботу біля будинку і досить часто навіть найкращі моделі мають потужність не більше 2 л. с. Нерідко такі рішення доповнюються сталевим ножем, ліскою та тримірною головкою. Пристрої мають особливу вигнуту штангу, завдяки якій можна легко діставатися важкодоступних місць. Також у продажу часто зустрічаються розробки з розбірною штангою, що дозволяє безпроблемно зберігати пристрій у спеціалізованих приміщеннях;
  • Професійні. Вибір даних об'єктів дуже великий, причому кожна пропонована мотокоса розрахована на обробку великих ділянок, відрізняється витривалістю та має високі технічні характеристики.

Щодо класифікації згідно з застосовуваним силовим агрегатом, то тут актуальні:

  • Бензинові. Варіант на ДВС вважається найпопулярнішим через потужність (чотиритактний триммер використовується для складних завдань) та можливості обробляти значні території. При цьому бензокоса шумна, важка і дуже чутлива до якості палива;
  • Акумулятори. Дані пристрої підійдуть для невеликих ділянок через невелику ємність акумулятора, але при цьому вони повністю мобільні і можуть використовуватися в тих ситуаціях, де електричні варіанти не дістають;
  • Електричні. Сучасні агрегати нагадують за своїми характеристиками бензинові, але без аналогічного рівня шумності та вихлопних газів. Вони легкі та прості в експлуатації, але радіус дії обмежується довжиною кабелю.

Мотокоса: питання, що часто ставляться

📌 Яку мотокосу краще купити?

✍ Необхідно ознайомитися з рейтингом агрегатів та вибрати серед лідерів. Особливої популярності набули розробки бренду HECHT, які можна придбати в офіційному інтернет-магазині за акційною ціною та з доставкою по всій Україні (включаючи Київ, Одесу та інші міста). Рекомендується також вивчити функціональні характеристики, робочу ширину, потужність та вагові особливості і тоді приймати остаточне рішення про покупку.

📌 Від чого залежать ціни на мотокоси?

✍ Від типу самого пристрою, бренду, використаних деталей, специфічності технології та інших моментів. Бажано накопичити та купити мотокосу від перевіреного часом виробника, який зумів себе зарекомендувати та створити позитивний імідж.

Вгору