Кількість
|
Вартість
|
||
|
Рубанки HECHT - офіційна продукція, гарантія
Класичний ручний стругальний верстат надзвичайно простий у використанні і надзвичайно дешевий в покупці. Підходить для невеликих і середніх площ, цей рубанок направляється по дерев'яній поверхні за допомогою ручки і видаляє верхній шар матеріалу за допомогою мелкорезного леза. На додаток до стандартного рубанки існують так звані комбіновані. Вони мають дві ручки, виготовлені з міцного металу і підходять як для великих площ, так і для професійних стругальних робіт при будівництві гіпсокартону. Фугувальний верстат для обробки поверхні і товщини використовується в якості стаціонарного пристрою з електроприводом, що чистять площині підходять для тонкої роботи, при якій віддаляються тільки найменші шари матеріалу.
Електрорубанки – беззаперечний лідер серед інструментів для столярних робіт
Первинна груба обробка деревини потребує дошліфування, тож у нагоді стають електричні рубанки, як незамінні помічники для усунення навіть найменших нерівностей на дерев’яній поверхні. Рубанки електричні суттєво допомагають фахівцям, які спеціалізуються на деревообробці, адже стають повноправною заміною застарілих ручних інструментів. З їх допомогою можливо з дерев’яної поверхні вистругувати найтонші смужки.
Яке основне завдання електрорубанки?
Інструмент необхідний для вирівнення дерев’яної поверхні. Для цього достатньо виконати декілька рухів: без жодного тиску лезо електричного інструмента потрібно переміщувати по поверхні дерев’яної заготовки.
Професійний електрорубанок не так давно з’явився на ринку в Україні. Перехід від ручного інструменту до електричного, не лише пришвидшило роботу теслярів, а й збагатило агрегат новими сучасними функціями. Наприклад, крім ідеального вирівнювання та обробки поверхні, додалася ще можливість підігнати зовнішній вигляд і розмір деталей один до одного.
На які технічні характеристики звертати увагу при виборі електричного рубанку?
Перед тим, як купити електрорубанок, варто детально розібратися у ключових параметрах. На ціноутворення впливають:
- Тип живлення: їх лише два – акумуляторний тип і мережевий. Перший тип має не дуже високу потужність, обмежений час роботи і вищу ціну, на відміну від мережевого типу живлення. Зауважимо, що для відновлення заряду акумулятора потрібна розетка і безперебійне електричне постачання. Мережевий тип відзначається вищою потужністю і нижчою ціною. Якщо акумуляторні електрорубанки потрібно заряджати лише, коли закінчиться заряд, то мережеві не працюють без розетки взагалі, що значно подовжує роботу майстра. До того ж, не завжди буває зручно тягнути за собою дріт.
- Потужність: якщо передбачене епізодичне використання, то можна розглядати модель до 600 Вт. Для частішого використання звертайте увагу на агрегати із потужністю від 900 Вт. Потужність пристрою також впливає на швидкість виконання значного обсягу робіт, наприклад, обробка твердої деревини.
- Продуктивність інструменту або кількість обертів без навантаження: швидкість роботи приладу також залежить від кількості обертів ножів, які доторкнуться до деталі протягом 60 секунд. Якщо електрорубанок передбачений лише для побутових потреб, достатньо буде і 1 500 обертів за хвилину. Для щоденної професійної роботи варто обирати інструмент із 1 900 обертами за хвилину.
Усі ці показники, з однієї сторони, значно розширюють вибір, але з іншої – впливають на вартість приладу. Для побутового стругання підійде гарна модель, але із нижчою потужністю. І навпаки професійні теслярі вибиратимуть більш потужний інструмент, адже роботу потрібно виконувати щоденно і дуже швидко. Тому ціна на електрорубанки не статична і залежить від характеристик обладнання.
Купити рубанок можна в інтернет-магазин в Україні, враховуючи потреби клієнта, представлений широкий вибір електрорубанок. Також передбачена гарантія на обладнання і зручна доставка.
Як вибирати електрорубанок залежно від параметрів стругання?
Ширина стругання у таких інструментах буває 3 видів:
- Для шліфування відносно невеликих предметів інтер’єра, наприклад, стільці – від 82 мм.
- Для шліфування столів і шаф – від 110 мм.
- Для шліфування дверей – 312 мм.
Також важливі наступні характеристики:
- Призначення: будинок чи професійна діяльність
- Матеріал, з якого виготовлений корпус обладнання
- Потужність
- Вага і наявність пилозбірнику
- Додаткові функції
- Частота холостого ходу і ширина обробки деревʼяної поверхні
Яка конструкція електрорубанки?
Двигун без щітки, установка стаціонарна, черевик відкидний, рукоятка м’якого типу і підошва вигнутої форми.