Кількість
|
Вартість
|
||
|
Шліфувальні машинки HECHT - офіційна продукція, гарантія
Лобзик з рукояткою особливо популярний серед майстрів-аматорів. Їм легко керувати вручну, пила дуже добре підходить, наприклад, для розпилювання втулок або заглиблень. Лобзики з ручками часто зустрічаються, особливо в професійному секторі, ручка на пилку забезпечує оптимальну подачу і хороше управління.
Лобзики є частиною будь лінійки інструментів, як електроінструмент для дому, двору і майстерні. Вертикально встановлений пильний диск переміщається вгору і вниз, привід здійснюється за допомогою електродвигуна, в якому обертальний рух за допомогою зубчастого колеса перетворюється в підйомне рух. Перевагами лобзика є, перш за все, його мобільність, можливість робити круглі надрізи з високою точністю, а також простота в зверненні. Залежно від матеріалу використовуються різні пильні полотна, тому пила може використовуватися для різання дерева, пластика, кераміки або металу.
Лобзики доступні у вигляді дротових або акумуляторних устройств.Прі покупці важливими критеріями є обробка, ергономіка, видалення існуючої стружки і заміна пильного полотна з швидким випуском. Лобзики з маятниковий хід вигідні для особливо швидких розпилів, пристрої з малою вагою підходять для ергономічної роботи.
Шліфмашини для роботи з різноманітними поверхнями
Шліфувальна машинка – ручний електричний інструмент, що широко використовується для оброблення поверхонь. Шліфмашина ідеально виконує роботи з полірування та шліфування металу, каміння, бетону, деревини і скла. Завдяки цьому обладнанню можливо усунути будь-які дефекти чи нерівності на різних типах поверхонь.
Які бувають види шліфувальних машин?
Залежно від завдань і впливу на поверхню елемента, що піддається обробці, інструменти поділяють на три моделі:
- Вібраційні: під час шліфування матеріалу, підошва піддається інтенсивній вібрації. Таким типом машини можна обробити будь-яку поверхню, навіть у місцях, куди важко підступитися.
- Шліфмашина стрічкова: має форму підошви у вигляді прямокутника, а стрічка протягується через обладнання безперервно.
- Ексцентрикові або орбітальна шліфувальна машина: призначені для високоякісної обробки матеріалів. Використовуються для шліфування та полірування по металу, дереву чи пластику або під час ремонту (полірування) автомобілей.
Зачистка поверхні: який інструмент обрати?
Для зачистки і шліфування поверхні, обробки каменю чи різання інших твердих матеріалів, використовується болгарка чи іншими словами – кутова шліфувальна машина.
Перед тим, як вибирати болгарку, на які технічні параметри звернути увагу?
- Потужність інструменту
- Діаметр і товщина обладнання
- З якою швидкістю обертається диск
Потужність пристрою впливає на те, чи буде нагріватися інструмент під час роботи. А також цей параметр важливий при необхідності виконання робіт з великою глибиною різу.
Кутова шліфувальна машина – інструмент незамінний, але для виконання різних видів робіт варто не забувати змінювати насадки. Одну і ту саму насадку не можна використовувати для стін, для дерева чи для підлоги. Правильний вибір диску впливає на досягнення успішного результату при шліфуванні чи різі.
Не менш важлива опція у болгарки – наявність обмежувача подачі струму. Це потрібно для збереження електромережі від перезавантаження і несподіваного вимикання.
Купити шліфувальну машину можна у нашому інтернет-магазині. Ви можете замовити зручний вид доставки, а також обов’язково отримуєте гарантію на будь-яке обладнання. Доступна ціна на електроінструменти дозволяють нам мати постійних задоволених клієнтів, які щоразу обирають нашу продукцію. Ваш вибір дає нам право відчувати себе одними з кращих в Україні.
Які бувають типи дисків для болгарок?
- Зачисні та обдирні: для роботи з кузовом авто
- Відрізні: для роботи з металом на металобазі
- Полірувальні та шліфувальні: для паркету
- Заточувальні: для заточування інструментів і зачищення швів
- Фрезерувальні: для робіт із деревом
Для яких цілей використовують електрошліфувальну машину?
- Шліфування дерева на виробництві меблів
- Виконання робіт з реставрації
- Автороботи
- Вирівнювання підлоги, стелі та стін під час побутового ремонту