HECHT® - виготовлений для саду!

Hecht® - це марка чеського походження. WERCO s.r.o. це компанія, яка володіє брендом Hecht®. Ця компанія була заснована в 1994 році в Чеській Республіці. Мета полягала в тому, щоб наповнити ринок високоякісними садівничими продуктами. Багаторічний досвід дозволив компанії запропонувати високу якість, ефективну і довговічну продукцію.

Торгова марка Hecht® завжди прагне запропонувати високу якість за найкращим співвідношенням ціни та якості. Садовий інструмент Hecht® обладнаний двигунами Briggs & Stratton або двигунами нашого власного виробництва.

Продукти Hecht® розробляються висококваліфікованими техніками. Вони добре продумані, інноваційні та відповідають найвищим стандартам якості. І останнє, але не в останню чергу, це пристрої створені з урахуванням індивідуальних побажань і потреб клієнтів для роботи вдома та в саду.

Дослідження та розробка нових технологій стало для Hecht справжнім захопленням. Кожен індивідуальний продукт, що належить до бренду Hecht®, був розроблений за суворими технічними умовами і лише після цього був випущений для виробництва. Перед тим, як брендований продукт залишить заводське приміщення, необхідно провести велику кількість тестів. Тільки тоді, коли все працює як треба, продукт виходить на ринок.

Ми в Україні

Прямі продажі в Україні здійснюються або через дилерську мережу, або через наш головний офіс у Києві. Наша команда поєднує багаторічний досвід та особисту прихильність до кожного проекту та кожного окремого замовлення. Наша мета - запропонувати вам найкращу якість і відмінний сервіс.

Якість продукції Hecht® нещодавно була підтверджена низкою нагород у Німеччині. У травні 2016 року, наша косарка Hecht 5060, в лютому 2017 року, наша точилка для ланцюга Hecht 9230 і зовсім недавно, в березні 2017 року, наші бензинові культиватори Hecht 750.