Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Шуруповерти HECHT - офіційна продукція, гарантія

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шуруповерти HECHT - офіційна продукція, гарантія

Акумуляторні викрутки доступні в різних розмірах та класах продуктивності: від простих гвинтових інструментів для деревини та пластику до бездротових ударних свердел, які також можна використовувати для вкручування в метал або бетон,. Пристрої доступні у великому виборі.

Вибираючи модель, слід дотримуватися технічних даних бездротової викрутки. Число вольт батареї відіграє важливу роль, чим вона більша, тим важче сама викрутка.Для 12 вольт достатньо для побутового використання та простої роботи з викруткою.

Для частого використання слід вибирати пристрої напругою 18 вольт. Міцність акумуляторної викрутки виражається у висоті метрів Ньютона (Нм), кількість ампер-годин (Ах) дає інформацію про те, як швидко заряджається акумулятор. Значення висоти 2,0 Ах рекомендуються.

Якщо ви хочете не тільки прикручувати, але і свердлити за допомогою бездротової викрутки, вам слід вибрати потужний пристрій, а також придбати патрон швидкої дії. Це означає, що свердла можна легко замінити. Моделі з двоступінчастою коробкою передач і високим крутним моментом рекомендуються для важких робіт з викруткою.

Вгору