Кількість
|
Вартість
|
||
|
Пили циркулярні HECHT - офіційна продукція, гарантія
Циркулярна пила – незамінний інструмент для розпилювання багатьох видів матеріалів, таких як: пластик, брус, алюміній чи дерево. Пилки циркулярні мають беззаперечну перевагу – мобільність і автономність від робочого місця майстра, тобто виконувати необхідну роботу з розпилу деревини чи іншого матеріалу можна у будь-якому зручному місці. Але, крім ручної автономної мобільної пили розповсюджений також такий варіант, як настільна циркулярка – повноцінний деревообробний верстат.
Купити циркулярку від відомих виробників можна на цьому сайті. Менеджери інтернет-магазину оперативно відпрацьовують кожне замовлення, щоб ви якомога швидше могли купити циркулярну пилу і отримати її в будь-якій точці України. Доставка здійснюється зручним поштовим оператором. Вибирати з широкого асортименту найоптимальніший варіант допоможуть досвідчені фахівці. А для того, щоб ви могли впевнитися у високій якості інструментів, до кожного обладнання йде гарантія.
Циркулярка: принцип роботи
Двигун передає крутний момент до пильного диску. Розрізання матеріалу відбувається завдяки обертам з великою швидкістю. Глибина різу залежить від величини діаметру пильного диска. Дискова пила з легкістю може виконати чорновий різ заготовок з дерева.
Які розрізняють циркулярки?
Кожна електроциркулярка відрізняється одна від одної технічними можливостями і конкретною необхідністю застосування:
- Акумуляторна циркулярна пила – зрозуміло із самої назви – працює на акумуляторі.
- Циркулярна пила настільна або стаціонарний варіант електропили – розпил дерев’яних плит і дощечок, гіпсокартону. Настільна дискова пила розпилює матеріал уздовж і поперек.
- Ручні дискові пили – відрізняються бюджетною ціною та залежністю від електромережі.
- Професійні дискові пили – стаціонарний потужний варіант, який точно розпилює матеріал будь-якої складності.
- Побутові паркетки – підходить для робіт по дереву у домашньому форматі, бо мають невелику потужність і не впораються з великими об’ємами завдань.
- Заглибна паркетка – дозволяє заглибитися до 1 мм.
📌 Які будівельні матеріали можна обробляти циркуляркою?
Основні:
- Гіпсокартон.
- ДСП.
- Фанеру
📌 Що дозволяє зробити циркулярна пила?
Основні:
- Теслювати.
- Випилювати дерев’яні бруси.
- Оброблювати каміння.
- Виконувати горизонтальний і вертикальний розпил для створення індивідуальних предметів інтер’єра.
📌 На що звертати увагу під час вибору електропили по дереву?
Основні:
- Швидкість обертання диску.
- Діаметр.
- Опорну пластину.
- Глибину пропилу: залежить від діаметру диска.
- Потужність: впливає на вагу обладнання, враховуйте це, якщо обираєте ручний інструмент. Потужність впливає на міцність матеріалу, який вона здатна розпилити.
- Додаткові функції: відведення стружки, плавний спуск, спеціальний захист. Матеріал, з якого виготовлений корпус.
Перед тим, як врешті купити циркулярну пилу, визначиться із метою її застосування і обсягами робіт. Широкий вибір моделей дозволяє купити інструмент на будь-який бюджет.