Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Акумуляторна програма HECHT5040

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Акумуляторна програма HECHT5040

В рамках програми ACCU 6020 поставляється повна серія акумуляторних машин для роботи в саду, що живляться від однотипних акумуляторів. Продукти цієї серії живляться від високоякісних літієвих акумуляторів напругою 20 В, опціонально ємністю 2 Ач або 2,5 Ач (до 25% довша робота на одному заряді).
Для машин, позначених логотипом ACCU 6020, гарантується взаємна сумісність з одним і тим же акумулятором. Тому вам не потрібно без потреби купувати та обслуговувати кілька різних типів акумуляторів. Таким чином ви максимально використаєте батарею протягом усього терміну служби, а також заощадите значну частину витрат на придбання кількох різних батарей.
ChatGPT

Відкрийте для себе новий рівень продуктивності та ефективності завдяки нашій лінійці акумуляторної техніки з живленням від літієвої батареї напругою 40 В. Ця технологія дозволяє керувати різною садовою та господарською технікою, надаючи їм вражаючу потужність, яка забезпечує найвищу продуктивність у широкому спектрі робіт.

Наші акумуляторні машини, включаючи газонокосарки, ланцюгові пилки, тримачі, кусторізи та багато інших, відрізняються від традиційних бензинових варіантів більшою безшумністю та простотою в експлуатації. Вони не лише забезпечують високий рівень продуктивності, але й надзвичайно екологічні, не викидаючи шкідливих викидів у повітря.

Найважливіше, що для садової техніки, позначених логотипом ACCU 5040, гарантується взаємна сумісність з одним і тим самим акумулятором. Вам не потрібно купувати та обслуговувати декілька різних типів акумуляторів. Це не лише заощаджує ваш час, але й гроші, оскільки ви максимально використовуєте акумулятор протягом його усього терміну служби. Наша програма акумуляторів не тільки зберігає природу, але й вашу кишеню. Оберіть ACCU 5040 і перейдіть на новий рівень продуктивності та стійкості.

Вгору