Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Підмітальні машини HECHT від офіційного представництва в Україні.

Підмітальна машина Hecht, "гарячі солодощі" для холодних днів!

Доріжки, парковки, бруковані дороги і великі бетонні прибудинкові поверхні можна швидко і ефективно очищати та обслуговувати цілий рік за допомогою підмітальної машини Hecht. Особливо взимку вона рятує від стомлюючого штовхання снігу лопатою і стаєте дуже цінним помічником. Нарешті, прибирати сніг - це дійсно весело!

Підмітальні машини Hecht® працюють на бензині і підходять для приватного використання, а також для комунальних або сервісних компаній.

Моделі з ручним або керованим приводом можуть розвивати швидкість до п'яти кілометрів на годину. Потужні і стабільні щітки приводяться в рух чотиритактним двигуном, щітки повертаються і можуть регулюватися по висоті. Підмітально-прибиральні машини Hecht можуть бути швидко модернізовані за допомогою снігового ножа і ідеально підходять для зимового прибирання.

При наявності відповідного приладдя підмітальні машини Hecht® можуть використовуватися для різних цілей від весни до зими і забезпечують незмінно хороший результат підмітання, який ви не повинні пропустити!

Сортування:
Вгору
ga('set', 'userId', 'USER_ID'); // Задание идентификатора пользователя с помощью параметра user_id (текущий пользователь).