Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Снігоприбиральні машини HECHT - офіційна продукція, гарантія

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Снігоприбирачі HECHT - офіційна продукція, гарантія

З нашими снігоприбирачами зима приносить велику радість!

Ідеальними помічниками для зимової служби є снігоприбирачі. З ними поверхні, великі або маленькі, можна за короткий час звільнити від снігу та льоду. Територія, на якій повинен бути очищений сніг, є важливим моментом при виборі відповідної снігоприбиральної машини. Для прогулянок садовими доріжками та меншими площами є пасують електричні снігоприбирачі. Якщо великі відкриті простори, такі як парковки, повинні бути очищені від снігу та льоду, рекомендуються наші високоефективні бензинові снігоприбирачі з металевим двуступеневим шнеком. Шалені знижки на снігоприбирачі Hecht також можуть допомогти вам заощадити. Для того, щоб отримати індивідуальну пропозицію, вам потрібно зв'язатися з менеджером та обговорити розмір знижки.

Асортимент Hecht® пропонує широкий вибір моделей, які полегшують вашу роботу - переконайтесь у цьому!

Чому варто обрати саме снігоприбирач Hecht

  1. Перш за все, компанія Hecht продає свою продукцію у Чеську республіку, як є членом Європейського союзу. З цього випливає, що кожен снігоприбирач відповідаю жорстким нормам якості, що їх висуває ЄС до будь якої продукції.
  2. Окрім того, ми присутні на ринках Польщі, Німеччини, Австрії, Угорщини та майже кожної країни Європейського союзу. Це, в свою чергу, говорить про довіру до торгової марки Hecht та високу якість як самих снігоприбирачів, так і гарний рівень обслуговування.
  3. Краща ціна для раціонального вибору. Наша цінова політика покликана забезпечити найкраще рішення за найбільш прийнятну для покупця ціну. Задля цього, наші маркетологи проводять дослідження ринку та збезпечують неухильне дотримання цього принципу.
  4. Програма Hecht Турбота користується широкою популярністю, оскільки "випереджає" запит покупця на найбільш необхідні витратні матеріали та продукти, що сприяють більш комфортній праці з обраною технікою. Наприклад, для снігоприбиральних машин ми пропонуємо моторне масло, каністру для відкачки масла та захисні окуляри в якості безкоштовної опції.
  5. Ми пропонуємо найбільш широкий асортимент снігоприбиральної техніки (снігоприбирачів) на українськоми ринку. Починаючи від побутових електричних моделей з двигуном 1600 Вт та закінчуючи надпотужною моделлю HECHT 9542 SQ з шіріною фрези 106 см. Таким чином дійсно кожен може обрати свою оптимальну модель, яка повністю задовольнить потреби в зимовому догляді за ділянкою, будь то заміський будинок, дача, двір багатоповерхової будівлі або велика територія парковки чі промислового об'єкту. Також, ми з гордістю пропонуємо універсальні комунальні машини Hecht 8616/8101/8680, що можуть бути корисними в будь яку пору року, та працюють із обертальною щіткою, відвальним щитом, коробом для сміття та приєднуваною фрезою.
  6. Компанія Хечт Україна забезпечує повний цикл поставки, продажу та обслуговування техніки, що гарантую повне задоволення від співпраці як з приватними так і з коммунальними компаніями.
  7. Гарантія 5 років. Так, ми впевнені в якості наших снігоприбиральних маших, але для виконання умов гарантії необхідно проходити міжсезонне обслуговування, та робити позначку в гарантійному талоні. Це дуже просто та дає впевненість в наступному сезоні.
  8. Центральний склад Хечт Україна знаходиться в Києві (вулиця Ковпака 8). Це забезпечує певні переваги для нашіх шановних покупців: ви можете завітати до нас та зручно обрати підходящу модель снігоприбирача. Ми із задоволенням надамо всю інформацію, проведемо демонстрацію роботи будь якої моделі.
  9. Безкоштовна доставка всією Україною. Так, ви можете просто замовити улюблений снігоприбирач Hecht та бути певними, що ціна покупки не зміниться, ажде ми беремо всі витрати на себе. Також, безкоштовними є підготовка техніки до роботи, демонстраційний запуск та проведення навчального міні-семінару на вашій території.
  10. Снігоприбирач Hecht - це впевненіть та надійність, якій довіряють европейські споживачі від Норвегії до Італії. Переконайтесь і Ви!

 

Вгору