Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Аератори для газону HECHT - офіційна продукція, гарантія

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Аератори HECHT - це надійні помічники в догляді за газоном

Грамотний догляд за газоном не обійдеться без аерації, яка проводиться за допомогою спеціального садового інструменту - аератора газонний або скарифікатора. Пристосування підходить для будь-якого типу трави і справляється з грунтом навіть високого рівня тяжкості. Якщо ж земля відрізняється високим вмістом глини, рекомендується використовувати садовий аератор для газону як мінімум 2 рази на рік, а у випадках з глиноземних і піщаними грунтами та одноразова аерація продемонструє доведений позитивний ефект. До чого призводить ця процедура? До того, що трава росте набагато швидше, а також отримує необхідну кількість сонця, вологи і корисних речовин для соковитості і насиченого зеленого кольору.

Як выбрати аератор?

При виборі аератора для газону слід враховувати наступні фактори:

 1. Розмір газону. Якщо газон досить великий, то більш ефективним варіантом буде бензиновий аератор. Якщо ж газон невеликий, то можна обрати електричний аератор.

 2. Потужність. Потужність аератора повинна бути достатньою для ефективного розпушування грунту. Якщо газон досить великий, то рекомендується вибирати аератор з потужністю від 3-5 кВт. Для менших газонів можна обрати аератор з потужністю від 1-3 кВт.

 3. Ширина робочої поверхні. Ширина робочої поверхні повинна відповідати розміру газону. Для великих газонів рекомендується вибирати аератори з шириною робочої поверхні більше 50 см.

 4. Глибина проникнення шипів. Цей параметр залежить від типу грунту та ступеню його компактності. Для того, щоб аератор ефективно працював, необхідно, щоб його шипи проникали у грунт на глибину від 5 до 10 см.

 5. Тип шипів. Деякі аератори мають шипи різної форми та розміру. Як правило, шипи з округлою формою менше травмують коріння рослин, а шипи з острим кінцем можуть бути більш ефективними для розпушування більш компактного грунту.

 6. Додаткові функції. Деякі аератори можуть мати додаткові функції, такі як газонокосар або тяговий гачок для прикріплення до трактора. Якщо вам необхідні такі функції, то слід обрати аератор з цими опціями.

 7. Вартість аератора.

Аератор газону: типи і їх особливості

Перед тим як купити аератор садовий, треба розібратися в видах, сьогодні на території України і за кордоном активно використовуються такі види пристроїв:

 • Бензинові. Подібні агрегати оснащені мотором, тому для повноцінної експлуатації потрібно застосовувати мінімальну кількість зусиль. Відсутні будь-які перешкоди в плані відстані, адже шнурів або необхідності працювати біля розетки немає. Тому згаданий аератор для трави підходить для обробки великих площ. Нерідко моделі оснащені можливістю регулювати глибину аерації, тобто, рівень занурення ножів в грунт. До не особливо позитивних особливостей слід віднести велику вагу пристрою і не малу гучність під час роботи;
 • Електричні. Такий скарифікатор для газону відрізняється легкістю, відсутністю шкідливих вихлопів, об'ємним травозбірником і практичної безшумністю. До недоліків можна віднести прив'язку до джерела живлення;
 • Ручні. Настільки простий аератор нерідко схожий на вал з шипами і ручками, тому керувати ним нескладно, так само як і обслуговувати. Єдине, що викликає спірні відчуття - це необхідність застосування значних фізичних зусиль під час експлуатації;
 • Акумуляторні. Подібні аератори не мають ніякої прив'язки до джерела живлення, тому можуть спокійно пересуватися по великій території. Частотність необхідності підзарядки залежить від ємності акумулятора і оброблюваних площ.

Часті питання про аератори для газону

📌 На що звернути увагу перед тим, як купити аератор для трави?

✍ На бажаний тип пристрою, актуальну ціну, яка б не стала критичною для сімейного бюджету, на глибину аерації, потужність двигуна і на ширину захвату робочої поверхні.

📌 Чи може каміння та інше сміття нашкодити аератору?

✍ Так, тому перед початком процедури слід попередньо очистити газонну територію від всіх великих і жорстких предметів, інакше ножі можуть погнутися і знизити ефективність процесу.

📌 Який матеріал корпусу найнадійніший?

✍ Сьогодні можна знайти 2 види: пластиковий і сталевий. Перший варіант вважається більш легким і дешевим, але не особливо міцним і довговічним. Тоді як другий варіант важкий, але нерідко покривається спеціальною протекційної сумішшю і вважається більш надійним.

Газон

Вгору