Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Аератори газону HECHT - офіційна продукція, гарантія

Аератори газону HECHT - офіційна продукція, гарантія

Компанія "Хечт Україна" рада запропонувати вам широкий модельний ряд аераторів для обробки газону. У нас ви знайдете моделі з електричним, бензиновим або акумуляторним двигуном. Кожен з них має свої переваги і може задовольнити потребу у якісному приладді як у приватному, так і комунальному господарстві.

Ми пропонуємо аератори HECHT з електричним двигуном для обробки газоного грунту на ділянках невеликої та середньої площі (від 100 до 800 м²). Їх явною перевагою є:

  • екологічно чиста робота без вихлопних газів;
  • зручне використання на ділянках із складним рел'єфом;
  • висока маневровість і мала вага;
  • простота використання та обслуговування;
  • комплектація валами двох типів: пружинного для вичісування дернини та моху; ножового, для прорізування грунту та видалення шару відмерлої трави, прорідження кореневої системи газонної трави.

Таким чином, якщо Ви є власником невеликого газону - аератор HECHT з електричним двигуном стане Вашим незамінним помічником у створенні соковитого та густого зеленого килиму.

 

Аератори HECHT з бензиновим двигуном відрізняються великим запасом потужності і здатністю обробляти значні обсяги газону. Зазвичай, їх використовують комунальні служби, власники великіх газонів (площа від 500 до 5000 м²). У нашому модельному ряді ви знайдете як досить економні і маневрові моделі для приватного використання, так і аератори для інтенсивної обробки грунту на футбольних полях або у парках.

Яка б задача не стояла перед Вами, ми із задоволенням допоможемо вирішити її у найбільш оптимальний і зручний спосіб.

Вгору