Чудовий подарунок для майстрів

Той, хто час від часу майструє вдома, напевно підтвердить, що з правильними інструментами робота приносить задоволення. Сьогодні дриль є в кожній майстерні, навіть акумуляторний шуруповерт.

Справжні майстри знають переваги акумуляторних інструментів і яку радість може принести такий подарунок...

Сьогодні сучасні акумуляторні дрилі за продуктивністю можна порівняти з електричними дрилями. При цьому вони виконують функцію викрутки. Це означає, що ними можна просвердлити отвір у дереві, металі, а якщо свердло має перфоратор, то навіть у стіні. Просто замінити свердло на насадку, перемкнути режим і можна загвинчувати без зусиль. Той, хто хоч раз намагався вкрутити ручною викруткою в дерево шуруп довжиною 10 см, знає, як через деякий час починає боліти рука. А якщо закручувати більше шурупів, то не тільки саме загвинчування займає десятки хвилин, але через деякий час у вас буквально судома в руці. Акумуляторний шуруповерт закручує гвинт протягом 2-3 секунд. Але це не повинен бути старий пристрій із "втомленою" батареєю, де ви заряджаєте більше, ніж працюєте, і вам доводиться закручувати всі гвинти вручну, тому що ваша раритетна викрутка більше не має енергії.

З електродрилем сам кабель є основною проблемою. Він може кілька разів зачепиться або виявиться коротким.

Сучасні акумуляторні дрилі працюють від потужних літієвих акумуляторів. Окрім елементів, батарея також містить вдосконалену електроніку, яка контролює зарядку та розрядку, і водночас забезпечує захист від перегріву. Це забезпечує їх високу надійність і тривалий термін служби.

Можливо, комусь ціна такого акумулятора здасться не надто вигідною, але завдяки акумуляторним програмам можна придбати один або два акумулятори і живити ними багато різних пристроїв, які в іншому випадку потребували б кожного свого акумулятора. Таким чином ви можете замінити кілька різних акумуляторів на один, що означає велику економію. А коли батарея розрядиться, вам потрібно лише купити один знову, і ви знову зможете використовувати всі інструменти. Спробуйте уявити собі, що для кожного інструменту потрібно знайти та купити окрему батарею, і вам швидко стане зрозуміло, скільки грошей і часу ви можете заощадити, насолоджуючись перевагами інструмента, сумісного з одним типом батареї.

У пропозиції програми ACCU 1278 ви знайдете три типи акумуляторних дрилів, які поставляються в практичному кейсі із зарядним пристроєм і двома акумуляторами. Завдяки високій ємності літієва батарея може живити дриль та інші інструменти протягом десятків хвилин. Однак під час роботи друга батарея заряджається на зарядному пристрої, тому вам потрібно лише їх змінити, і ви можете працювати безперервно протягом дня.

Чому така дриль має бути чудовим подарунком?

По-перше, ви впевнені, що одержувач буде ним довго радіти, адже це полегшить йому роботу. А по-друге, вам якийсь час не доведеться придумувати інші подарунки. Ви просто обираєте іншу деталь із серії акумуляторів. Наприклад, лобзик, циркулярна пила, хвостова пила, кутова шліфувальна машина, відбійний молоток, компресор, ліхтарик, а тепер навіть садовий інвентар, такий як ножиці для живоплоту, газонокосарка, пилка.