HECHT Fantasy - інфрачервона сауна що перевершує Ваші очікування

Наближаються холода, коли імунітет потребує особливої уваги та підтримки.

Спорт, здорове харчування, здоровий 8 годинний сон та спокійна нервова система являють собою ідеальну композицію, яку, нажаль, складно підтримувати цільною впродовж довгого часу.

Саме тому інфрачервоні сауни HECHT, та модель Fantasy, зокрема здатні надолужити можливі втрати та, більш того, подарувати Вам справжній заряд здоров'я та наснаги.

Ось лише невеликий перелік перваг ІЧ сауни:

  • Лікування м'язової напруги та болю в суглобах
  • Стимулює обмін речовин і сприяє схудненню
  • Позитивний вплив на забруднення шкіри
  • Покращується кровообіг і засвоєння кисню
  • Інфрачервона сауна побічно покращує якість сну
  • Запалення може зменшитися
  • Застуду та нежить можна лікувати або запобігти їх розвитку

Як бачимо, це справжня "фабрика здоров'я", яка завджи поруч. Нема потреби їхати кудись або викликати. Ви робите профілактичні приємні процедури та отримуєте справжнє задоволення та розслаблення. Також, Ваші близькі люди забезпечені цікавим та корисним засобом, що підтримує їх здоров'я.

Ми пропонуємо якісну чеську техніку, яка відповідає жорстким вимогам ЄС щодо безпеки та відповідності заявленим властивостям. Для переконання в турботі про Вас, будь ласка подивіться на фото вгорі - сауна транспортуються в розібраному стані в дуже надійному пакування. Збирання та підготовка до роботи займають близько 30 хвилин. Все елементи зібрані, їх треба лише приєднати один до одного та підключити сауну до мережі електрики 220В. Це діфсно дуже просто та не потребує використання спеціального інструменту, окрім викрутки / акумуляторного гвинтокрута та молотка (щоб закрутити шурупи та забити декілька тоненьких цвяшків).

Безкоштовна доставка по Україні та підготовка до роботи (Київ та близькі населені пункти в радіусі 20-30 км).

і на додачу, наша приємна акція зі ЗНИЖКОЮ та подарунками у вигляді банних рушників. Сподіваємося, Ваше здоров'я буде міцним, а настрій завжди теплим та чудовим.

інфра червона сауна HECHT Fantasy