Квадроцикли: розкішна, смілива і практична річ

Догляд за будинком і садом це нескінченний марафон. Тут щось виправляєш, там щось покращуєш, і коли ти думаєш, що все зроблено, десь щось ламається або з’являється нова ідея для вдосконалення. Завжди є над чим працювати. Однак не тільки робота робить людину щасливою, важливо знаходити час і для відпочинку. Є різні способи розслабитися: з друзями на пікніку чи просто полежати біля басейну. Але якщо ви любите додати трохи адреналіну, тоді у нас є для вас порада.
Квадроцикл – як  розвага, або як особистий маленький трактор.

В останні роки ми все частіше стикаємося з квадроциклами різних типів. Маленькі машинки є джерелом розваги для дітей, великі «машини» розважають дорослих. Вони можуть бути хорошим транспортним засобом, або помічником по господарству, наприклад, перевозити важкі вантажі.

Якщо власник чотириколісного транспортного засобу відповідальний і уважний, то ніхто з нас не відчуватиме дискомфорту. Однак не всі поводяться належним чином. Якщо цілий день за вашим парканом реве і скиглить двигун потужної машини, це точно не додасть спокою. Так само під час прогулянки лісом навряд чи когось порадує, не кажучи вже про екологію і переляканих тварин. У той же час є простий спосіб розважитися з потужною машиною, щоб ніхто не заперечував. Це акумуляторні квадроцикли.


Знайомтесь.

Квадроцикл на акумуляторі як звичайний велосипед,тихий і без шкідливих викидів. Навіть якщо хтось цілий день буде їздити навколо вашого паркану, ви про це не дізнаєтесь. Єдине, на що потрібно звернути увагу, це оточуючі. Досить пристосувати свій стиль водіння до пішоходів і велосипедистів щоб не наражати їх на небезпеку швидкою їздою, а головне - усвідомити, що транспортний засіб на акумуляторі настільки тихий, що помітити вас можуть лише в останній момент.

Акумуляторні квадроцикли пропонуються з акумуляторами і двигунами різної потужності, кожен може обрати щось для собе. У багатьох аспектах машини з двигунами внутрішнього згоряння не можуть конкурувати з ними. Вони повністю заряджаються приблизно за 8-10 годин, а запас ходу на одному заряді може досягати 60 км. І це цілком достойна відстань. Управління просте: з електродвигунами не потрібна коробка передач, яку потрібно перемикати. Просто поверніть дросель і машина заведеться. Квадроцикли зазвичай оснащені обмежувачем потужності, тому можна легко встановити максимальну швидкість. Це підходить для недосвідчених водіїв, які не можуть оцінити свої можливості і ще не впевнено керують. Але оскільки машина має вузький профіль і відносно високий центр ваги, неправильно вибрана швидкість, особливо на поворотах, може бути небезпечною. Тому такі захисні елементи, як шолом, рукавички, якісне взуття чи протектори, мають бути обов’язковими.

Ви також знайдете на ринку машини, які оснащені коробкою передач. Їх можна використовувати не тільки для розваги, а ще і для роботи. Просто ввімкніть повільнішу передачу щоб вона набрала потужності. Тоді не проблема причепити причіп та відвезти важкий вантаж. І знову ж таки, ви робите це абсолютно безшумно і без викидів.


Підсумок...

Незалежно від того, для чого ви придбали "батарейний чотириколісний транспортний засіб" для розваг чи для роботи, він має багато переваг. Серед найважливішої — тиха робота без викидів, про яку вже згадувалося кілька разів. А далі? Електродвигуни практично не потребують обслуговування, не мають проблем із запуском, не потрібно регулярно міняти оливу, свічки, зчеплення, яке б зношувалося. Все технічне обслуговування практично обмежується регулярним оглядом і заміною гальмівних накладок та шин. Ну і звичайно, важливий правильний догляд за акумулятором, тобто регулярна зарядка.

Якщо у квадроцикла немає свідоцтва про експлуатацію на дорогах, ви не маєте права виїжджати на дороги загального користування, але все одно є багато місць, де його можна експлуатувати без проблем. Проте завжди слід дотримуватися законів і місцевих правил.