Мотокоса чи тример?


Чим відрізняється Мотокоса від тримера?

Є ще багато людей, яким це не зовсім ясно. Деякі люди також плутають мотокосу з кущорізом. Насправді назва кущоріза дійсно вводить в оману, можна було б припустити, що він обрізає кущі, а не призначений для стрижки трави. Так як це?

Тример оснащений головкою зі струною

Тример - це універсальний пристрій, який призначений виключно для стрижки трави. Найчастіше комплектується головкою зі струною, але зустрічаються і тримери зі змінними пластиковими лезами. Обертова гнучка струна легко прорізає траву, але при попаданні на твердий предмет вона ковзає по ньому. Тому тримером можна різати уздовж стін, парканів і бордюрів, не пошкоджуючи їх. При наїзді на тверді перешкоди, струна стирається, тому намотується в головці на котушку і поступово розмотується. Тримери найчастіше працюють від електродвигуна, що живиться від мережі або від акумулятора. Однак можна зустріти і відносно потужні тримери з двигуном внутрішнього згоряння.

З мотокосою ви можете вибрати між струною та ножем...

Мотокоса міцніша за тример і зазвичай має більш потужний двигун. Він може бути оснащений головкою зі струною, як і тример. Однак можна замінити струнну головку сталевим ножем, яким можна легко зрізати високу траву і молоді дерева. Потужні моделі навіть дозволяють встановити пильний диск, за допомогою якого можна зрізати навіть молоді дерева. Щоб мотокоса могла впоратися з усім цим, вона повинна мати достатню потужність і справді міцну конструкцію. Звичайно, це помітно впливає на вагу, тому під час роботи підвішується на ремінці, щоб ви не тримали всю вагу тільки в руках.

Коли вибрати тример, а коли кущоріз?

Тример - ідеальний інструмент для обробки газону після стрижки газону класичною косаркою. Ви можете легко використовувати його для косіння місць, куди газонокосарка не може дістатися. В основному це вузькі смужки трави вздовж паркану, стіни або бордюру. Було б неефективно використовувати велику та важку мотокосу для цих незначних налаштувань, хоча вона могла б впоратися і з цим. Це особливо зручно для косіння великих площ, недоступних для газонокосарки. Це можуть бути крутіші схили, яри, також добре справляється з ділянками, де є заросла травою, повна дрібних інвазивних дерев.