Навіщо потрібен пилосос для золи?

Коли наближається холодна пора року, ми починаємо думати про опалення будинку, яке може здійснюватися за допомогою камінів або печей. Однак вони утворюють попіл і бруд, який необхідно належним чином видаляти. Ніхто не любить брудний камін у вітальні чи будь-де ще в будинку, або ж прибирати зону барбекю після вечірки. А чисті топки каміна або печі покращують надходження повітря, що призводить до гарного горіння. Ось чому ми починаємо думати про використання пилососа.
Використовувати звичайний пилосос для видалення залишків попелу може бути дуже спокусливо, але ми рекомендуємо цього не робити. Для прибирання залишків золи слід використовувати спеціальний пилосос для золи, оскільки він має конструктивні та технічні особливості для безпечного та ефективного видалення золи.

На відміну від звичайних пилососів, у пилососів для золи фільтрація повітря, відбувається за допомогою спеціального фільтра, який запобігає повторному викиду попелу та сажі разом із повітрям, що виділяється після фільтрації і утримує найдрібніший пил. Пилосос для золи пожежобезпечний, оскільки він має металевий корпус.
Пилосос для попелу, як правило, менший, ніж побутовий пилосос, компактний для зберігання та розроблений для зручності використання. Деякі моделі оснащені підставками на колесах, які полегшують маневрування навколо печі та зони барбекю.

Поради щодо прибирання за допомогою пилососа для попелу
Правильний догляд і очищення фільтрів
Майте на увазі, що пилососом для золи не можна зібрати великі шматки вугілля, а лише дрібні залишки сажі.
Не рекомендується чистити камін, поки він ще дуже гарячий. Спробуйте загасити камін і переконайтеся, що він достатньо охолонув, перш ніж використовувати пилосос для золи.
Видалення попелу також може допомогти зменшити алергени та запахи, пов’язані з димом і спаленими деревними волокнами.
Після прибирання попелу завжди виносьте пилосос на вулицю та, як тільки зможете, утилізуйте попіл безпечним способом. Повний пилосос для попелу ніколи не повинен залишатися в замкнутому просторі, будинку чи будівлі, навіть якщо він має вогнестійкий металевий корпус.

Отже, якщо у вас є дров’яний камін або піч, обов’язково подумайте про те, щоб вибрати пилосос для золи вже сьогодні!