Під час прогулянки або відпочинку з сім'єю або друзями на своїй присадибній ділянці можна отримати справжню насолоду, особливо коли територія красиво оформлена і прибрана.
Є спеціальна техніка, призначення якої допомога в даному питанні. Одним з варіантів такої техніки є підмітальні машини.

Призначення підмітальних машин:

Підмітальні машини, представляють особливу обладнання для прибирання, оснащене щітками для очищення. Їх головне завдання - це очищення різного роду приміщень, територій і присадибних ділянок від сміття, снігу та інших небажаних скупчень. Підмітальна машина допоможе провести прибирання не тільки на рівних поверхнях таких як підлоги, асфальт або бетон, садові доріжки, але і на різних ділянках вкритих грунтом, наприклад, грунтових доріжках, трав'яних газонах.
Велика перевага підмітальних машин - швидкість збирання. Великі території обробляються ними набагато швидше, і дуже часто якісніше. Вони дозволяють прибрати мох і бур'яни, на що в ручному методі збирання йде маса сил і часу.
Є кілька різновидів підмітальних машин.

Виробляється три типи підмітальних машин, які відрізняються типом приводу:

  • Бензинові - відрізняються автономністю в роботі і високою продуктивністю, з їх допомогою Ви з легкістю очистите віддалені ділянки території.
  • Електричні - для них характерні економічність і екологічність. Мабуть, їх єдиний недолік - це відсутність повної свободи переміщень через потребу в постійному підключенні до електромережі.
  • Механічний варіант - це екологічні, енергонезалежні та невимогливі у догляді підмітальні машини. Для їх роботи використовується енергія, яку їм передає рухомий людина, він же штовхає машину вперед.

Підмітальні машини також відрізняються за варіантом розташування щіток:

Бічні - коли обертання щіток відбувається навколо вертикальних осей. При цьому руху щіток відбуваються або всередину, або назовні. За допомогою другого варіанта можна зручно очищати доріжки від снігу та сміття.
Роторні підмітальні машини можуть працювати в двох режимах і в залежності від моделі комплектуватися накопичувачем для збору сміття.

Що слід врахувати при виборі підмітальної машини?

  1. Обсяг робіт, а саме кількість сміття.
  2. Доступність електромереж.
  3. Площа території.

З огляду на всі перераховані вище фактори, можна вибрати саме ту підмітальну машину, яка на багато років стане надійним і ефективним помічником радуючи Вас результатом.

На нашому сайті представлена ​​офіційна продукція чеського виробника HECHT з котрой можна ознайомитися перейшовши за посиланням: підмітальні машини HECHT
Ми надаємо гарантію на нашу продукцію. Так само у нас є свій сервісний центр, де працюють професіонали своєї справи.
Офіс знаходиться в Києві, де при бажанні Ви можете наживо ознайомитися з продукцією, або ж ми можемо відправити її по території України.
Завжди з радістю допоможемо Вам підібрати модель ідеально підходить за параметрами Вашої ділянки, відповімо на Ваші запитання.