Робот газонокосарка зробить все за Вас!

Роботи газонокосарки - це новий, інноваційний продукт, який стане розумним помічником у догляді за садом і перевершить всі кращі очікування! Підключіть його до інтернету за допомогою програми і дистанційне керування / контроль / моніторинг усіх процесів - це реально!

При розробці наших роботів ми враховували нинішнє століття цифрових технологій і постаралися приділити особливу увагу гнучкості і можливості індивідуальної настройки всіх аспектів роботи роботів так, щоб навіть найвибагливіший клієнт оцінив продукт по достоїнству! Наші роботи поєднують в собі перш за все якість, високу продуктивність, надійність матеріалів, стильний дизайн і останні інновації в даному сегменті. Ми розширюємося і представляємо нові моделі, здатні охопити будь-який сад, і навіть найскладніші його ділянки.

Оцініть самі:

 • Материнська плата останнього покоління, а значить процесори працюють швидше і якісніше. Обробляється більше даних для найякіснішої роботи Вашого помічника. Крім того обробка відбувається з більш високою швидкістю при меншому енергоспоживанні.
 • Інтерактивний і інтуїтивно зрозумілий сенсорний дисплей дозволяє управляти роботом просто торкаючись екрана пальцями, без необхідності використовувати фізичні клавіші. Ви зможете налаштувати робота і керувати ним за допомогою декількох простих кліків.
 • BLUETOOTH & GSM дозволить Вам з легкістю оновлювати програмне забезпечення і управляти роботом з близької відстані.
 • Моделі з функцією ZCS CONNECT - це функція, яка дозволяє підключатися і взаємодіяти з роботом завжди і всюди (за допомогою власного смартфона або планшета). За допомогою програми TECH Remote APP можна налаштувати тимчасові профілі робота, перевірити місце розташування (географічну локалізацію), ізолювати і / або працювати на певних ділянках саду, відстежувати стан робота і отримати повідомлення в разі спрацювання розвиненою протиугінною системи (сигналізації Geo Забора). Завдяки ZCS Connect, роботи можуть взаємодіяти з користувачем завдяки новій функції SMART ASSISTANT (сумісної з Siri, Google Home і Alexa). ZCS було розроблено для прогнозування майбутніх потреб у газонокосарці і автономному та контрольованому управлінні. Віддалене управління / контроль / моніторинг завдяки додатку - це реально!
 • AMICO - це нова технологія, яка убезпечить Ваших домашніх тварин під час роботи робота. Наші роботи друзі всіх тварин, які поважають їх потреба в просторі. Продукція з логотипом ZCS гарантує роботу робота в зонах, що знаходяться на безпечній відстані від тварини. У разі граничного наближення тварини до робота спрацює автоматичне відключення леза. Мікропристрій, що надягається на нашийник або на спину тварини, як у випадку з черепахою, передає роботу сигнали з завдяки чому навіть якщо тварина самостійно занадто наблизиться до робота - все буде під контролем. Для активації Вам знадобиться звичайне підключення до інтернету.
 • Літій-іонні акумулятори дозволяють роботові мати довгі робочі цикли на одному заряді.
 • Нержавіючі сталеві леза - одна із запорук довгої, якісної служби і високої продуктивності різання. Підстригайте траву з щоденним мульчирующим ефектом, гарантуючи зелений, здоровий газон, який вимагає все менше і менше добрив.
 • Відмінні тягові колеса дозволяють сплавлятися з ухилами до 55%.
 • TECH Line Robot з легкістю розпізнає лавки, шезлонги або інші предмети на траві, за умови, що ці об'єкти мають висоту більше 10 см. TECH Line Robot підійде і м'яко торкнеться перешкоди, щоб підстригти траву навколо нього. Після цього TECH Line Robot продовжить роботу в іншому напрямку. TECH Line Robot нічого не зашкодить і не може бути пошкоджений. Будь-які об'єкти, з якими ви віддаєте перевагу, щоб робот не стикався, повинні бути оточені обмежувальним проводом, прокладеним відповідно до інструкцій, і робот не просунеться далі встановлених Вами кордонів.
 • Завдяки функціям Go Home і Work Now робот автономно повернеться на зарядну станцію, а після зарядки продовжить працювати в саду.
 • Датчики дощу які можна активувати, щоб запобігти надмірне забруднення Вашого помічника. Так само стрижка вологої трави може пошкодити газон: TECH Line Robot повернеться на базу підзарядки і буде чекати наступної фази роботи.
 • TECH Line Robot автономно і автоматично підстригає траву. Це не вимагає вашої допомоги або допомоги. Щодня TECH Line Robot зрізає кілька міліметрів трави і залишає скошену траву на землі, природним чином удобрюючи газон. Ambrogio Robot працює відповідно до запрограмованими робочими інтервалами і чергує цикли різання з підзарядкою.
 • Призначений для роботи при температурі навколишнього середовища від -10 до + 50, а ці температурні рамки значно вище умов, при яких може рости газон.
 • Щомісячне споживання економне в порівнянні з витратою палива, необхідного для використання бензинової газонокосарки.
 • Високоякісні матеріали, міцна і надійна конструкція як заставу вірної служби. Все це ми врахували при розробці, тому сміливо гарантуємо гарантію від 2 до 6 років вірної служби в залежності від обраної Вами моделі.

Пропонуємо асортимент роботів-газонокосарок, які завжди прагнуть до високої продуктивності різання, високого рівня інновацій, якісних матеріалів і дизайну.

Величезна перевага нашого магазину - наявність власного сервісного центру, тому Ви завжди можете на нас покластися!

Ми професіонали в своїй справі, з гордістю представляємо нашу продукцію вже понад 15 років! Будемо раді допомогти Вам підібрати найкращий варіант для догляду за Вашим газоном!
Ознайомитися з асортиментом Ви можете перейшовши за посиланням: перейти