Що ви знаєте шпиндельну косарку?

Шпиндельна косарка не є чимось новим. Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що вона була запатентована ще в 1830 році, приблизно за 100 років до роторної косарки, яку ми бачимо в більшості садів сьогодні.

Навіть якщо на перший погляд може здатися, що веретенні косарки в наших краях зайшли нанівець, це може бути не зовсім так. Сьогодні шпиндельні косарки в основному використовуються професійними садівниками для створення ідеальних газонів у парках або на полях для гольфу, але на це є проста причина - жодна інша косарка не здатна зрізати газон так ідеально, як шпиндельна косарка.

Шпиндельна косарка була запатентована ще в 1830 році

Насправді опис косарки досить неточний для шпинделя, тому що вона не косить траву, а підстригає її ідеально рівно. Леза шпинделя обертаються проти міцно розташованого другого леза і, як лезо ножиць, підстригають окремі листки газону. Тому розріз ідеально рівний і швидко заживає. Тому газон швидко відновлюється. Звичайна роторна косарка, яка стриже газон за допомогою обертового леза, спричиняє потертий зріз, який дуже погано заживає, тому пошкоджений газон довше втрачає вологу під час зрізу, і часто трапляється, що верх газону висихає. Потертий поріз також є вхідними воротами для різних захворювань і грибків.

Ножі на шпинделі повинні бути ідеально гострими

У той же час шпиндельна косарка має перевагу в тому, що їй не потрібна така велика потужність для обертання шпинделя, як класичній роторній косарці. Зусилль користувача, що штовхає косарку, достатньо для обертання шпинделя. Обертання передається на шпиндель за допомогою передачі від коліс. Тому така косарка не потребує ні двигуна, ні палива, ні електроенергії. Так чому ж, ми практично ніколи не зустрічаємо шпиндельну косарку у садах?

Шпиндельна косарка може впоратися лише з ретельно доглянутим газоном. Усе, що ховається на газоні, може пошкодити веретено. Перед косінням шпиндельною косаркою необхідно видалити дрібні опалі гілки, які класична роторна косарка без проблем подрібнить. Одним словом, необхідно розуміти, що шпиндельна косарка стриже газон, а тому ножі повинні бути ідеально гострими, ідеально відрегульованими, а шпиндель і нерухоме лезо повинні майже торкатися один одного. У той час як лезо роторної косарки косить до певної міри, навіть якщо воно не є повністю гострим, шпиндельна косарка з тупими ножами не може косити. Тому при косінні «веретеном» необхідно бути дуже уважним, щоб ножі не пошкодити перешкодою або предметом, захованим у траві.

Тим не менш, є багато причин використовувати невелику шпиндельну косарку. Якщо у вас, наприклад, перед будинком є ​​палісадник з клумбою і невеликим, ретельно доглянутим газоном, то тільки веретеноподібна косарка дозволить вам отримати найякісніший трав'яний килим з густого і рівно зрізаного газону, яким всі будуть захоплюватися. І, можливо, ви можете придумати інші причини та способи його використання.