Як контролювати живопліт?

Утримувати живі огорожі – це нескінченна робота. Деякі дерева ростуть швидше за інші, тому їх потрібно частіше стригти, але якщо ми не хочемо, щоб жива огорожа зросла до нестерпних розмірів, нам зазвичай доводиться підстригати її принаймні раз на рік.

Сьогодні ви навряд чи побачите, як хтось використовує великі важільні ножиці. З кущорізами робота набагато швидша, а паркан з ним легше формувати.

На сьогоднішній день ви можете вибрати з багатьох типів кущорізів, які відрізняються як типом приводу, так і своєю конструкцією.


Моторизовані кущорізи в основному використовуються професійними садівниками, але це не означає, що вони не підходять для звичайного використання вдома. Завдяки високій продуктивності вони справляються навіть з відносно міцними гілками, і робота з ними теж досить швидка. Ми також не повинні забувати, що завдяки двигуну внутрішнього згоряння вони не залежать від електрики і тому можуть використовуватися практично будь-де.


Електричні кущорізи частіше зустрічаються в садах біля будинків. Їх перевагою є відносно невелика вага, простота обслуговування та експлуатації, а також низький рівень шуму. Недоліком є ​​те, що роботу може зробити неприємною кабель живлення, за яким при цьому потрібно постійно стежити, щоб він не заплутався десь між гілками і ви випадково його не перерізали. З цієї причини ми рекомендуємо використовувати червоний або помаранчевий кабель, який не так легко помітити серед зелені.


На ринку вже давно можна зустріти акумуляторні кущорізи, які поєднують у собі незалежність від живлення від моторних машин, але при цьому вони легкі, тихі та зручні у використанні, як електричні машини. Коли ви працюєте, ви обмежені лише ємністю акумулятора. Якщо ви хочете працювати тривалий час без перерв, тому краще придбати два акумулятори і чергувати їх між зарядним пристроєм і машиною під час роботи. Якщо ви хочете заощадити, ви можете придбати кущорізи для живої огорожі, які входять в одну з акумуляторних програм, і тоді двох акумуляторів вистачить для живлення цілого ряду садового обладнання або інструментів для майстерні.


Окремою категорією є телескопічні кущорізи. Завдяки телескопічній ручці він дозволяє зрізати огорожі, висота яких часто перевищує 3 метри, при цьому вам не доведеться ризикувати травмами, піднімаючись по хитких драбинах, що врізаються в землю. Однак необхідно враховувати, що сталеві штанги з лезами, розташовані на довгому важелі телескопічної ручки, вимагають певної фізичної підготовки під час роботи.

Отже, кожен тип кущорізів має свої переваги та недоліки. Це залежить лише від ваших потреб і вподобань. Однак, якщо ви хочете мати гарний сад, ви повинні погодитися, що навіть із сучасними технологіями вам доведеться трохи попітніти.