Яка підмітальна машина буде придатною для якої поверхні?
Наша порада

Підмітальна машина використовується цілий рік. Будь то прибирання листя, гілок, бруду або снігу - відповідна модель підмітальної машини може прибрати їх усі. І це без особливих витрат зусиль і часу. Проста мітла вже не зрівняється з нею. Швидка і ефективна підмітальна машина однозначно більш зручний і ефективний вибір.

Але яка підмітальна машина точно підходить для вашої тераси або паркувального майданчика? А що щодо листя і снігу? Ви можете використовувати для цього підмітальну машину?

  • Одна машина, багато можливостей

В основному, підмітально-прибиральна машина працює переважно на сухих і рівних поверхнях. Прибрати листя або пісок на терасі? З підмітальною машиною проблем немає. Будьте обережні з мокрими і нерівними поверхнями. Щоб прибрати з них вологе листя або навіть сніг, потрібна якісна і дуже потужна модель. Наприклад Hecht 8101BS з професійним двигуном Briggs & Stratton 750EX Series™ DOV® та робочою шириною 100 см. Це дуже потужна та витривала машина стає у нагоді як у великих за площею приватних садибах, так і у комунальних службах, ОСББ.

З неглибоким шаром листя може допомогти повітродувки. Підмітальні машини, які можуть легко видалити вологі липкі листя з землі, зазвичай мають дві плоскі щітки. Вони обертаються своєю щетиною по колу і змітають пристале землі листя. Це дозволяє підмітальній машині збирати мокре листя. Машини, які можуть легко підмести навіть сніг, оснащені снігоочисником, пристосуванням, яке може відкидати сніг на значну відстань (до 10-12 м).

Важливо вибрати ширину підмітання відповідно до галузі використання:

  • Ви хочете підмітати вузьку під'їзну доріжку? Тоді вам знадобиться відповідна вузька підмітальна машина. Наприклад, це може бути модель Hecht 8616 або аналогічна машіна з електричним запуском Hecht 8616SE. Вон максимально маневрові та мають робочу ширину щітки 62 см. Для трохи ширшої доріжки ми радимо обрати модель Hecht 8680SE зі щіткою 80 см.
  • На вашій підлозі багато бруду? Тоді слід використовувати збірну ємність більшої місткості - тим довше підмітальна машина може прибирати підлогу. Але яку б модель ви не обрали, кожну підмітальну машину після використання необхідно ретельно очищати і регулярно обслуговувати.

Які види підмітально-прибиральних машин HECHT існують?

Серія Hecht 8616

Ці підмітальні машини мають перевагі компактних розмірів, гарної маневровості та високої працездатності. конструкція дозволяю використовувати їх у обмеженому просторі, на ділянках з крутими поворотами, вузькими проходами. Також, наявніть навісного обладнання значно розширює область застосування та полегшує прибирання бруду, решток листя тощо. Можливість встановлення снігоприбиральної фрези також є значною перевагою моделей ряду 8616.

Областб їх застосування наступна:

  • прибирання доріжок в парках та приватних садибах
  • підтримка порядку на територіях загального користування малого та середнього разміру (праковки, двори, зупинки міського транспорту)
  • прибирання сміття, снігу та листя

Серія 8680

Більша робоча ширина дозволяє виконати роботу, аналогічну до завдань серії 8616, ала у більш стиснуті строки. Такис чином можна або зекономити час, або прибрати більшу ділянку за той самий, що і 8616, час. Модель оснащена щіткою шириною 80 см. Додатково можно використовувати короб, відвальний щит та снігоприбиральну фрезу.

 

Серія 8101

Принципово професійна конструкція що призначена для прибирання великих територій. Робоча ширина 100 см. Три модифікації пропонують високу потужність двигунів, дві моделі з двигунами HECHT, та третя модель з двигуном Briggs & Stratton 750EX Series™ DOV®. Можливість роботи з коробом для збирання бруду та відвальним щитом дозволять зробити прибирання більш комфортним та ефективним.

Такі машини обирають комунальні служби, компанії що обслуговують міста або певні райони. Але, ці моделі чудово пасують для догляду за приватними ділянкамі, де є потреа швидкого та якісного прибирання поверхоь, доріжок та терас.

 

І останнє, але не менш важливе.

Ми хотіли б коротко пояснити, як правильно користуватися підмітальної машиною. Як зробити підлоги по-справжньому чистими:

1. Ви повинні підготувати стійкий бруд, щоб підмітальна машина могла видалити його якомога ефективніше.
2. Не робіть занадто багато поворотів, щоб підмітально-прибиральна машина дійсно могла зібрати бруд із землі.
3. Не забудьте захисні окуляри! Знову і знову дрібні і великі частки можуть злітати і безконтрольно летіти в повітрі.

А тепер ваша черга: хапайте підмітально-прибиральну машину і приступайте до роботи.

Зробіть ваші підлоги дійсно сяючими!