Березень не за горами. У нас є все для чудового початку сезону!

Садівники з нетерпінням чекають на березень. Це місяць, коли в саду та на городі чекає багато роботи. Від її якості залежитеме як виглядатиме ваш сад протягом усього наступного сезону.

У нас є все необхідне для весняного ідеального благоустрою вашого саду: від садових тракторів, газонокосарок та ланцюгових пил до ручного садового інструменту, якщо ви хочете посіяти свої перші айстри, фіалки чи інші рослини…

Яких садових помічників ви будете використовувати в березні, наприклад?

✔️ Аератор - це ваша гарантія, що у саду протягом усього року буде густий та яскраво-зелений газон. Використовуючи набір ножів, він прорізає верхній шар ґрунту та видаляє непроникну кірку, що складається з бруду, залишків трави, моху та бур’янів. Цей процес дозволяє кисню, теплу, волозі та поживним речовинам проникати до коріння, забезпечуючи ріст нових здорових рослин.

✔️ Мотокоса здатна виконати більше роботи у вашому саду, ніж ви можете уявити! Вона ефективно косить високу траву навколо дерев і кущів у важкодоступній місцевості, такій як круті схили, канави. Крім того допомагає проріджувати кущі та дерева, видаляє розлогі стебла бур'янів.

✔️ Культиватор - ваш незамінний помічник у важкій роботі. Він здатний перекопувати та розпушувати ґрунт, завдяки своєму масивному та міцному ножовому механізму, який невтомно обертається в ґрунті на глибину від 18 до 20 см, а також змішувати добрива з землею. З його допомогою можна легко транспортувати важке гілля та відходи.

✔️ Висоторіз акумуляторний - це ідеальний інструмент для легкого та швидкого зрізання гілок фруктових та декоративних дерев, особливо на великій висоті, наприклад, гілки яблуні чи груші. Пилка характеризується тихою роботою, ергономічністю та надзвичайною практичністю, особливо через відсутність кабелів живлення.

Березень - час не лише для роботи, але і для відпочинку. Наприкінці місяця вечори вже стають настільки теплими, що ви зможете насолодитися першим барбекю в цьому сезоні. У нашому асортименті є широкий вибір садових грилів, серед яких кожен знайде щось для себе.