Дровокол HECHT6645-готує дрова за секунди!

Зростання цін на енергоносії часто змушує нас шукати альтернативні способи опалення. І наразі найдешевшим варіантом є опалення дровами. Хоча це не так просто, як перекрутити терморегулятор на газовому або електричному котлі, але економія може бути більше половини.

HECHT 6645 — це дровокол, який може рубати гілки та колоди діаметром до 12 см із неймовірною швидкістю до 690 колод за хвилину, на шматки довжиною від 10 до 22 см. Довжина колод і швидкість розколювання залежать головним чином від твердості деревини, що розколюється.
Колода розколюється шістьма сталевими ножами (завжди пара один навпроти одного) і зі швидкістю 230 оборотів в хвилину.

Напевно, важко оцінити, скільки часу знадобиться, щоб розрізати пилою 690 колод, але можна з упевненістю сказати, що це буде в багато разів швидше. У цьому відношенні дровокол є неперевершеним помічником.

HECHT 6645 оснащений  двигуном внутрішнього згоряння Ducar 457 cc OHV потужністю 15 к.с. з електричним стартером, забезпечує достатню потужність. Також в комплекті 120-літровий мішок для колод. Легкість у керуванні забезпечується великими ходовими колесами та можливістю причеплення за допомогою фаркопа, наприклад, до квадроцикла.

За допомогою дровокола ви зможете заповнити свій дров’яний сарай на всю зиму в найкоротші терміни з мінімальними зусиллями.