Інструменти для кожного дому

Навіть якщо ви не майстер на всі руки, без інструментів вдома вам просто не обійтися. Час від часу потрібно щось прикрутити, закрутити гвинт на хиткій ніжці столу, прикрутити до стіни полицю чи вішалку, підтягнути дверцята шафи, словом, хоча б елементарне обслуговування обладнання квартири або будинку потрібно провести.

Звичайно, є серед нас і ті, кому суддівського хисту не дано, хто при забиванні цвяха примудряється вдарити молотком по всіх десяти пальцях, а також упустити молоток на босу ногу. Ймовірно, не варто купувати інструменти, а запросити для дрібного ремонту когось більш вмілого. Але всім іншим потрібні інструменти.

Молоток, мабуть, сама основа. Без нього навіть картину вдома на стіну не повісиш. Нижче наведено плоскі та хрестові викрутки найпоширеніших розмірів і базовий набір ключів. Без комбінованих і кусачок також не обійтися. Можна купувати все окремо, але краще придбати повний набір інструментів у кейсі. Такий набір і в багажнику знайде собі місце.


Не можна забувати про таку дрібницю, як рулетка. Його довжина повинна бути не менше 2 метрів, але довша буде краще.

Ви обов'язково будете використовувати дриль. Класична електрична дриль не обов’язково має бути дорогою, ви можете придбати найдешевші. Однак є кілька причин, чому вам варто розглянути можливість придбання акумуляторної дрилі. Акумуляторна дриль працює, як так званий акумуляторний шуруповерт. Той, хто хоч раз вручну загвинчував кілька шурупів у деревину, напевно знає, наскільки безцінним може бути акумуляторний шуруповерт. Ви коли-небудь піднімалися по драбині з класичним дрилем і виявляли, що у вас короткий трос? Далі пішли пошуки подовжувача, якого у вас вдома кілька, але коли вони потрібні, їх немає, і ви не можете їх знайти...

Навіть акумуляторну дриль варто купувати в кейсі в комплекті з зарядним пристроєм і акумуляторами. У той же час варто вибрати дриль, акумулятори якої можна використовувати для живлення інших інструментів в рамках акумуляторних програм. Сучасні літієві акумулятори потужні, але не безкоштовні. Тому, якщо згодом ви вирішите придбати якийсь інший інструмент (кутова шліфувальна машина, циркулярна пила, компресор...), вам не доведеться купувати все більше акумуляторів і зарядних пристроїв. Таким вибором може бути, наприклад, програма ACCU 1278


Якщо у вас є місце для майстерні, вам неодмінно сподобається стіл з місцем для зберігання інструментів і лещат. Однак у звичайній квартирі такої можливості немає. Якщо ви не хочете викидати обідній стіл під час роботи, придбайте хоча б розкладний стіл. У складеному стані він не займає багато місця, а після розкладання ви затискаєте в нього матеріал і можете свердлити і різати як завгодно.

Якщо ви починаєте захоплюватися рукоділлям і вирішите обладнати майстерню, не забувайте, що її потрібно підтримувати в порядку, і вам знадобиться потужний пилосос для всіх цих ошурок і стружки. Звичайний домашній пилосос зробить певну роботу, але будівельні пилососи, як правило, потужніші, надійніші, а деякі навіть оснащені розеткою для електроінструментів, які можуть автоматично вмикати пилосос. Що це означає? Ви підключаєте шланг пилососа, наприклад, до циркулярної пилки і підключаєте пилку кабелем до розетки на пилососі. Як тільки ви починаєте різати, пилосос автоматично включається і всмоктує тирсу з пилки. Коли ви припиняєте різати, пилосос вимикається.