Інвалідний візок - це активне життя для людей з обмеженими фізичними можливостями та людей похилого віку

Для здорової людини цілком нормально і  зрозуміло, що вона може в будь-який час ходити по магазинах, зустрічатися з друзями або ж виїжджати на природу. Як правило, ми не усвідомлюємо, що є люди похилого віку чи люди з обмеженими фізичними можливостями, коли проблеми з ходьбою обмежують їх в пересуванні або роблять вони це лише в безпосередній близькості від дому. Сучасні електричні інвалідні візки можуть повернути до повноцінного життя.

Перевагою візків є те, що вони досить зручні в експлуатації. За допомогою поворотної ручки потрібно встановити швидкість і після натискання важеля на кермі візок почне рухатися. Як тільки ви відпускаєте важіль, візок слухняно зупиняється. Що може бути простішим. На випадок, якщо доведеться керувати візком по проїжджій частині дороги доступні дзеркала заднього виду, фари або поворотники. З точки зору закону, особа, яка пересувається на електричному інвалідному візку розглядається як пішохід, тому для руху вона може користуватися тротуарами та доріжками для пішоходів, але там, де неможливо скористатися тротуаром, інвалідний візок має право рухатися по правому краю дороги.


Вам не потрібні водійські права на електровізок, який відповідає вимогам законодавства.
На ньому можна з легкістю проїхати кілька кілометрів, зробити покупки, відвідати лікаря, а також виїхати з сім'єю на природу або пообідати в ресторані. З інвалідним візком якість життя малорухливої людини стає більш повноцінним.

На повністю зарядженому акумуляторі можна подолати кілька десятків кілометрів, але варто враховувати, що по рівній асфальтованій дорозі ви проїдете набагато далі, ніж по горбистій місцевості. У більшість магазинів вам дозволять зайти з візком, єдина проблема – вузькі проходи.
*) Відповідно до Законодавства України спеціальними транспортними засобами вважаються :
Електричні крісла з двигуном, якщо їх ширина або довжина не перевищує 1,4 м,  максимальна швидкість 15 км/год або їх максимальна допустима маса не перевищує 450 кг.

Що це означає? Якщо електричний візок не перевищує жодного з вищезазначених параметрів, він вважається інвалідним візком. Для його використання не потрібні водійські права.