Хочете працювати на ділянці з задоволенням? Щоб після перекидання тон ґрунту в ручну не боліла спина? Тоді культиватор саме те, що Ви шукаєте!
Культиватор з кожним роком набирає популярність, і завойовує любов нових шанувальників. Це не дивно, адже з культиватором Ви відмінно обробите землю! А якщо до Вашого культиватора можна прикріпити навісне обладнання то Ви з легкістю впораєтеся з різними супутніми роботами без великих фізичних зусиль. Наприклад Ви зможете не тільки посадити і підгорнути, а й викопати картоплю.
Так само не потрібно буде залучати трактор або перевантажувати спину піддаючи ризику своє здоров'я! Культиватор - відмінний помічник на ділянці від 2 до 10 соток, він візьме всі ці турботи на себе! Там, де рельєф не дозволяє проїхати трактора легко допоможе культиватор або мотоблок. Крім того, купити мотокультиватор буде набагато дешевше, ніж найпростіший трактор. Не обов'язково це має бути потужна машина з масою функцій, все залежить від Ваших побажань і потреб, особливостей Вашої території.

Культиватори та мотоблоки можна поділити на два види:

Електричні - по потужності поступаються бензиновим моделям, але з легкістю впораються з не великими ділянками. Їх перевага це легка вага, тому саме їх часто вибирають для людей похилого віку або ж для тих, хто не володіє великою фізичною силою. Екологічність двигуна дозволить зберегти повітря чистим і свіжим.
Бензинові - відрізняються більшою потужністю і серед них є моделі як для не великих ділянок, так і для обробки величезних територій. Серед бензинових моделей легко підібрати обладнання відповідне найвимогливіші запити.

Вибираючи культиватор, зверніть увагу на:

 • потужність і ширину фрези - одні з найважливіших показників, від яких залежить обсяг робіт який зможе виконати культиватор або мотоблок.
 • наявність заднього ходу і кількість передач - допоможуть при роботі на пухкої землі, а так само на рельєфних територіях, ділянках вимагають високий рівень маневреності. До речі, саме культиватори, відгуки про яких мають найбільш позитивний характер відносяться до цього класу.
 • ширину фрези - від неї залежить площа поверхні, яку Ви зможете обробити за 1 раз;
 • функцію регулювання керма, яка зробить роботу більш комфортною;
 • комплектацію та можливість використання додаткового обладнання.

Всі ці функції допоможуть зробити машину більш продуктивною, що відповідає всім Вашим потребам.
Щоб заощадити на додатковому боорудованіі для саду або городу зверніть увагу на моделі з навісним обладнанням (щітки для прибирання снігу, аератор і т.д.). Це дозволить значно розширити можливості і заощадити на покупці спеціального інструменту.

Як підібрати культиватор або мотоблок?

Легкі електричні та бензинові моделі

Дані моделі розраховані для не великих площ, будуть вірно служити і не займуть багато місця. Вони настільки компактні, що Ви з легкістю зможете перевезти його навіть в легковому автомобілі. Відмінний варіант для не великих дач і городів, для подарунка батькам.
Виберіть електричний культиватор і насолоджуйтеся роботою на свіжому повітрі. Гострі фрези перероблять ущільнену грунт, дозволять запросто посадити дерево або накреслити грядки. Можна використовувати для обробки невеликих ділянок або саду з ягідними кущами. Характерна не велика ширина фрез додає легкість даними моделям. Єдине обмеження - це довжина проводу.
Хороший приклад це електричний культиватор HECHT 739 з двигуном потужністю 105 W і шириною 36 см призначений для невеликих ділянок. Вага всього 11 кг. Він є однією з улюблених електричних моделей наших покупців.
Невеликі бензинові моделі видають потужність від 1 до 2,5 к.с. Зазвичай комплектуються черв'ячним редуктором, який відрізняється надійністю і довговічністю. Вони комплектуються:

 • міцними фрезами, що дозволяють вибирати підходящу ширину обробки грунту;
 • захисними щитками, які перешкоджають розльоту грунту з-під працюючих фрез;
 • зручною ручкою для транспортування.

Ці культиватори гарні для роботи як дорослими так і літніми людьми, оскільки їх маса невелика, що сподобається людям, що не володіє великою фізичною силою. Рекомендована площа обробки не перевищує 5-6 соток.

Приклад: бензиновий культиватор HECHT 752. Він продуктивний і надійний, а його вага всього 14,3 кг.

Культиватори середньої потужності

Для ділянки середніх розмірів техніка повинна бути:

 • оснащена двигуном потужністю 4-6л.с.;
 • фрезами шириною до 80 см з можливістю її зміни до 33 і 60 см.

Приклад: відмінно зарекомендували себе моделі сталевий культиватор HECHT 761R потужністю, і так само культиватор HECHT 746 BS з двигуном на 140 кубів відрізняється надійністю, підійде для будь-яких типів грунту.

Професійні культиватори високої потужності

Техніка, що відноситься до цього класу виконає обробку грунту на великих ділянках.

Для роботи з великими територіями нам знадобиться більш потужний бензиновий двигун.
Сердь потужних моделей є просапні культиватори, вони призначені для ефективного вспушування і облагородження грунту.

Вони так само призначені для опрацювання які раніше не паханів грунту.
Як правило, професійна техніка має такі характеристики:

 • велика ширина фрез, до 80-90 см;
 • потужний двигун на 5-7 л.с .;
 • наявність 2 передніх і 1 задньої передачі для маневреності і легкого ходу;
 • можливість регулювання керма в горизонтальній і вертикальній площинах.

Приклади даних моделей це HECHT 750 на 6,5 к.с. і швидкістю руху 1,4 км / год., а так само HECHT 790 BS c американським двигуном Briggs & Stratton, і HECHT 7970 потужністю 7 к.с. до якого є велика різноманітність обладнання для різних робіт.
Бажано звертати увагу на кількість передач і наявність задньої передачі. Дана можливість забезпечує комфорт при роботі на складних ділянках і «виїзд» культиватора з різних ям і поглиблень.

Догляд за технікою

За будь-якою технікою потрібен догляд, тому для довгої і надійної служби обладнання ми рекомендуємо:

 • ознайомитися з інструкцією експлуатації перед початком збирання культиватора;
 • залити масло в двигун і перевіряти його рівень перед кожним запуском;
 • перевіряти стан повітряного фільтра і свічки, проводити очистку в разі потреби;
 • після роботи проводити очистку корпусу і фрез.

Підбираючи культиватор, уточніть, чи входить додаткове обладнання в комплектацію або його потрібно купувати окремо.

Гарантія на продукцію

Гарантія дається тільки на сертифіковане, якісне обладнання. Зверніть на це увагу, щоб в подальшому не платити за товар двічі. Зараз на ринку багато різної техніки, і кожен продавець буде Вам її хвалити. Поцікавтеся про гарантійні зобов'язання і наявності сервісного центру, можливості придбати змінні деталі.

 

Для того, щоб підібрати кращу модель для своїх потреб важливо враховувати багато аспектів, в яких часом важко розібратися самостійно. Ви завжди можете ознайомитися з повним асортиментом продукції на hecht.ua. Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання і підберуть ідеальну модель для Вашої ділянки з урахуванням всіх нюансів. Так само ми надамо інформацію щодо введення в експлуатацію та обслуговування. Так само при потребі допоможемо зі складанням обладнання та навчанням роботи з ним.

Якщо Ви хочете купити культиватор в Києві приходьте до нас в офіс, тут Ви зможете ознайомитися в живу. Так само ми доставляємо наші товари по території всієї України.
Ми є офіційним представником HECHT в Україні, тому ціна Вас приємно обрадує, а якість буде на вищому рівні.
Загляньте до нас, Ви точно залишитеся задоволені!