Основні переваги наземних басейнів

Мрієте про власний басейн у ці спекотні дні, але не бажаєте вкладати гроші у складний ландшафтний дизайн і дорогий стаціонарний басейн? У такому випадку найкращим вибором буде наземний басейн, який має низку переваг.

По-перше, ціна. По-друге, встановити або розібрати таку штучну водойму можна самостійно. Залежно від розміру і конфігурації чаші робота займає від однієї до декількох годин. При цьому в зібраному стані каркасні види басейнів для дачі займають мінімум місця, а для його установки потрібно тільки рівну, тверду ділянку землі підходящої площі.

Будівництво та введення в експлуатацію стаціонарного басейну займає від кількох тижнів до кількох місяців, і може навіть перевищувати вартість придбання самого басейну.

Також важливо згадати про температуру води. У наземному басейні вода нагрівається швидше, через не великий об'єм води, який потрібно нагріти, та можливо меншу ізоляцію. Однак при обиранні типу басейну важливо враховувати належну ізоляцію

Такі водойми є безпечнішими, особливо для маленьких дітей, оскільки ризик потрапляння у воду зведений до мінімуму завдяки висоті бортика над рівнем землі. Проте, навіть у такому басейні потрібно стежити за малими дітьми, оскільки їхня винахідливість не має меж.

Не менш важливою особливість є експлуатаційна ефективність. Вони не потребують дорогих та енергоємних фільтрів, і ви використовуватимете менше хімічних засобів для очищення води.

Наземні басейни можуть мати різні конструкції, включаючи самонесучі ПВХ-басейни з надувним хомутом, басейни з каркасною конструкцією та металеві басейни з брезентовим покриттям.

ПОРАДА: Щоб продовжити купальний сезон, розгляньте можливість встановлення сонячної батареї для басейну. Сонячна панель підключається до фільтра, дозволяючи воді нагріватися природним шляхом перед поверненням у басейн.