Садова революція: від традиційних методів до культиваторів

Осінь- пора, коли дозрівають останні плоди. Після збирання врожаю, пора готувати грядки до наступного сезону. Потрібно вирвати однорічні рослини, позбутися бур'янів і підживити грунт необхідними поживними речовинами.

Перекопування грядок завжди було роботою, яка займала багато часу. Робота з лопатою є фізично складною та трудомісткою. Після перекопування необхідно розбити сапою грудки глини і ідеально розрівняти грядку граблями. Це вимагає багато годин важкої роботи.

Минуло кілька десятиліть з тих пір, як зявився перший садовий культиватор у дії. На той час це була неповоротка і важка моторна машина, яка, за кілька хвилин чудово обробляла велику ділянку.

На щастя, лопата та інші інструменти тепер у минулому. У асортименті культиваторів HECHT кожен знайде щось для себе. Невеликі електричні та акумуляторні культиватори, які призначені для невеликих і середніх грядок, справляються з роботою без особливих зусиль в найкоротші терміни. Відколи люди купують культиватори, їх лопати потихеньку іржавіють десь між інших інструментів у кутку сараю. Культиватор ідеально підходить для внесення компосту в грядки, який ідеально змішується з ґрунтом. Ґрунт пухкий і легкий, що також позначається на здорових і міцних рослинах зі стійкою кореневою системою.

Маленькі електричні та акумуляторні культиватори призначені для невеликих грядок. Їх перевага в тому, що вони легкі, зручні в обігу і вимагають мінімального обслуговування.

Більші мотокультиватори можуть впоратися з грядками середнього розміру. Перевагою є потужність двигуна внутрішнього згоряння і водночас те, що вони не потребують кабелів живлення, але є необхідність обслуговування двигуна.

Великі мотокультиватори впораються навіть з найбільшими ділянками. Для багатьох є можливість придбати інші аксесуари, такі як плуг, картоплекопач, відвал і т. д. Для найпотужніших машин також можна придбати, наприклад, причіп і колеса. з шинами, завдяки яким можна за кілька хвилин перетворити культиватор в одновісний трактор.

Ви можете бути впевнені, що коли ви вперше спробуєте культиватор, ви швидко забудете, для чого насправді використовуються лопата та сапа.