Сауна для зміцнення імунітету

Холодна осіння погода підвищує ризик різних захворювань, віруси та бактерії краще розвиваються у вологому середовищі, ніж у сухі спекотні дні чи морозну зиму. Існує багато способів підвищити свій імунітет. Це, зокрема, збалансоване харчування з достатньою кількістю мінералів і вітамінів, регулярний і достатній сон, уникнення стресових ситуацій, пересування на свіжому повітрі, уникнення стресових ситуацій і, можливо, навіть відвідування сауни.

Деякі дослідження показують, що регулярне відвідування сауни може знизити ризик різних захворювань. Повідомляється навіть, що люди, які відвідують сауну 2-3 рази на тиждень, можуть знизити ризик захворювання до 65%.

Під час перегріву тіла в сауні розширюються капіляри, шляхом потовиділення з організму виводяться токсини, в кров викидається ендорфін, або так званий гормон щастя. Хоча в повсякденному житті неможливо повністю уникнути стресу, перебування в сауні покращує настрій і добре впливає на нервово-вегетативну систему. Це може допомогти зменшити біль у суглобах, допомогти регенерації м’язів, зміцнити імунітет, допомогти запобігти застуді, і ми можемо продовжувати список корисних ефектів.

На жаль, у нас не завжди є можливість регулярно відвідувати громадську сауну. Побудувати справжню фінську сауну вдома складно, дорого, і не у всіх вистачить місця для сауни.
Рішенням може бути інфрачервона сауна

Інфрачервону сауну можна з легкістю побудувати навіть у квартирі багатоквартирного будинку. Сауни споживають досить багато енергії, тому, коли електрика стає все дорожчою, кожна додаткова хвилина роботи відображається в кінцевому рахунку. Але оскільки інфрачервона сауна, на відміну від фінської, не потребує попереднього розігріву, вона має значно менші витрати. В інфрачервоній кабіні встановлені панелі, які генерують довгохвильове інфрачервоне випромінювання, яке проникає в тканини на глибину більше 4 см. Якщо в класичній сауні весь простір і повітря нагріваються до високої температури, то в інфрачервоній сауні поверхня тіла нагрівається випромінюванням, і таким чином тепло поглинається безпосередньо в тканини. Тому температура в інфрачервоній сауні досягає максимум 60 °C. Тому після консультації з лікарем інфрачервону сауну зазвичай можуть використовувати кардіологи, для яких відвідування фінської сауни може мати летальні наслідки.

  • Інфрачервона сауна сприяє виведенню з організму через пори шкіри важких металів, жиророзчинних токсинів і токсинів, що містяться в поті. І швидше та ефективніше, ніж будь-яке інше лікування чи вправи. Це, наприклад, такі речовини: миш'як, бензол, кадмій, нікель, мідь, марганець, свинець, натрій, ртуть, анестетики, ліки, холестерин, нікотин, хлориди та кислоти тощо.
  • Після сауни ви можете важити на кілька кілограмів менше, але майте на увазі, що підшкірний жир не тане від тепла. Однак при потовиділенні одного грама поту організм споживає приблизно 0,6 кілокалорій енергії. Якщо в класичній фінській сауні піт на 95-97% складається з води, то в інфрачервоній сауні – лише на 80-85%. Решта складається з жирових клітин і забруднюючих речовин. Ось чому в інфрачервоній сауні ви видаляєте на 10% більше забруднюючих речовин, ніж у класичній фінській сауні. А наприклад, за 30 хвилин можна спалити до 600 кілокалорій.
  • Сучасний спосіб життя висуває значні вимоги до нашої продуктивності. Виснаження природного захисту часто призводить до перевантаження організму і стресу. Під час користування інфрачервоною сауною кровоносні капіляри розширюються, що може покращити кровообіг і тим самим зняти стрес.
  • Сауна є одним із засобів боротьби з целюлітом. Але це необхідно поєднувати з подальшим нанесенням спеціальних гелів, з масажем, з лімфодренажем і зміною дієти.
  • Тоді шкіра втрачає зволоження і мінерали, які можна замінити правильним питним режимом. Однак з нього вимиваються домішки. Тепло розширює пори, і шкіра очищається краще. Під час сауни кров буде приливати до шкіри, яка потім краще вбиратиме косметичні засоби. Регулярне відвідування інфрачервоної сауни полегшує шкірні захворювання, такі як вугри, висип, екзема або псоріаз, і може поступово пом'якшити шрами. З іншого боку, великим ризиком частого відвідування сауни є утворення розширених вен.
  • За допомогою сауни можна усунути або принаймні зменшити симптоми артриту, позбавити тіло від м’язових спазмів, болю в шиї та спині, а також прискорити процес загоєння менш серйозних травм.
  • Відвідування сауни викликає короткочасне підвищення температури тіла на 0,5-1,5 °C. В результаті підвищення температури тіла віруси і бактерії гинуть або принаймні припиняється їх розмноження. Результатом регулярного відвідування сауни є зміцнення імунної системи.