Як боротися з бур’янами що проростають між бруківкою?

Від бур'янів, що ростуть між бруківкою або в стиках тротуарів і терас, можна позбутися різними способами. З ними можна ефективно боротися за допомогою гербіцидів, механічного видалення, високим тиском води, народними методами.

Викопувати і вирізати бур'яни зі стиків лопаткою або старим ножем - це найекологічніший метод. З іншого боку, це вимагає великого зусилля. Молоді та не великі рослини можна ефективно знищити за допомогою мийки високого тиску або спеціальною щіткою для швів.
Також можна спалити бур'яни за допомогою гарячого повітряного пістолета чи випалювача бур'янів, які спеціально розроблені для цієї роботи. Однак потрібно бути обережними, щоб нічого не підпалити.

Також можна спробувати ''народні методи''
Гарною ідеєю може бути використання гарячої води після варіння картоплі. Окріп знищує коріння, а те, що залишаєтья, знешкодить розчинений у воді картопляний крохмаль.
Можна спробувати і звичайний оцет. Його слід використовувати нерозбавленим або змішати розчин оцту з сіллю та дрібкою мильного засобу. І нанести за допомогою пульверизатора. Але будьте обережні, щоб не вразити рослини, які ви не хочете знищити. Тому використовуйте його при відсутності вітру та коли не має дощу, який змиє розчин і таким чином знизить його ефективність.

Навіть кухонна сіль ефективна. Її також розчинити в окропі і залити між бруківку. Однак пам’ятайте, що вона шкідлива для всіх рослин, а з дощем сіль попаде у ґрунт. Тому не варто з нею перестаратися.

Деякі дуже стійкі рослини не можна повністю знищити. Бруківка забезпечує захист відрослих коренів, тому повністю їх усунути практично неможливо. Скоріше вважайте, що виграна битва лише тимчасова, і вам доведеться з часом повторити боротьбу з бур'янами.

Короткі рекомендації як боротися з бур'янами між бруківкою
        —  Використовуйте лопату чи ніж для екологічного видалення бур'янів.
        — Молоді бурьяни можна знищити мийкою високого тиску або спеціальною щіткою для швів
        — Використовуйте гербіциди або розчин солі для додаткового контролю.
        — Періодично повторюйте заходи для підтримання порядку.