Як культиватори полегшують роботу на городі та в саду?


Перед тим як посадити і виростити сільськогосподарські культури на своїх ділянках потрібно підготувати ґрунт.
Культивація один із етапів. Вона допомагає видалити бур’яни, розрихлити ґрун, для покращення поглинання поживних речовин. Однак це важка та кропітка праця, особливо якщо це робити вручну. І для цього існують культиватори, які полегшують роботу та скорочують час її виконання. Вони ж у свою чергу поділяються на електричні, акумуляторні або бензинові.

Електричні культиватори є незамінним інструментом для невеликих садів та городів. Прості в експлуатації, портативні та маневренні. Ними досить легко обробляти вузькі місця вашої ділянки.

Альтернативою електричним культиваторам можуть стати акумуляторні. Оскільки живляться від батареї, ви не обмежені жодними кабелями під час роботи, і можете використовувати їх будь-де, навіть там, де немає електрики. Ці культиватори легкі, зручні в користуванні та потребують мінімального догляду. Єдиним обмеженням може бути ємність батареї, але це можна легко вирішити, придбавши додаткові, які можна замінити під час роботи.

Мотокультиватори більші та потужніші, оснащені бензиновим двигуном внутрішнього згоряння і здатні швидко й ефективно обробляти великі площі. Зазвичай мають достатню кількість функцій та аксесуарів, що дозволяє виконувати широкий спектр завдань.


Переваги використання культиваторів очевидні. По-перше — якісно обролений ґрунт без бур’янів. По-друге — робота з культиваторами менше виснажлива, і її можна завершити набагато швидше. А ще вам не потрібні традиційні садові інструменти, такі як лопати, сапи або вила для копання, тобто роботу в саду можна завершити набагато швидше.

Вибираючи електричний, акумуляторний або бензиновий культиватор, важливо враховувати кілька факторів. Розмір і тип саду або ділянки, свої здібності та фізичний стан. Оскільки мотокультиватори зазвичай важчі, і ними складніше керувати.
Якщо площа невелика — електричний або акумуляторний культиватор найкращий вибір. Вони зазвичай дешевші та прості у використанні. Маєте великий сад та город, тоді обирайте бензиновий.

При використанні культиваторів дотримуйтесь заходів безпеки. Одягайте засоби захисту органів слуху та очей, щоб захистити їх від шуму, пилу та каменів, що летять від культиваційних ножів. Також прочитайте посібник користувача та виконуйте інструкції виробника.

Підсумовуючи, можна сказати, що культиватор є дуже корисним інструментом для садівників та городників. Вибираючи його, важливо враховувати розмір ділянки, а також ваші можливості та фізичний стан.