Висоторіз - це інструмент для обрізки гілок і чагарників. По суті це пилка с ручкою, яка кріпиться до довгої, телескопічною труби. Її можна запросто розсувувати або знову збирати разом. З висоторізом Ви легко підрізатимете крону дерева, хворі або підсохлі гілки не використовуючи сходи, що більш безпечно.
У порівнянні зі звичайною пилкою або ручним кущорізом висоторізи набагато зручніше і практичніше. Ними набагато легше і зручніше користуватися адже висоторізи набагато потужніші за будь які ножиці, воні знімають більшу частину навантаження зі спини і рук, адже двигун сам обертає шину і віконує різання. Пиляльна частина залежно від потужності двигуна допоможе впоратися як з товстими так і з тонкими суками.

Перед тим як приступити до вибору Висоторіз важливо визначитися з декількома факторами:

 • Яка передбачувана кількість робіт. Для великої ділянки знадобиться велика потужність і автономність, щоб Ви не залежали від доступу до електромережі. Так само потужність важлива в роботі з великими гілками, а вони вимагають більшої продуктивності від інструменту.
 • Складність робіт на різних ділянках різна. Різні дерева мають різну щільність деревини, різну висоту. Врахуйте, що за деревами з густішими гілками набагато важче доглядати.
 • Мобільність. Наприклад бензинові моделі автономні, для електричних потрібен доступ до електромережі, а в акумуляторних Вам знадобиться періодично заряджати акумулятор, а значить доступ до електрики теж важливий. Врахуйте, що під час роботи часто доводиться тримати інструмент на витягнутих руках над головою, і щоб у Вас була можливість стати в безпечне місце в роботі з електричними моделями важливо мати запас кабелю.
 • Довжина телескопічної ручки. Ви будете тримати інструмент майже над головою, а гілки будуть падати вертикально вниз. Тому важливо, щоб довжини ручки вистачало щоб відійти від місця падіння гілок і прибрати ризик травмування.
 • Вага інструменту. Залежно від моделі може мати різну вагу, важливо, щоб робота з ним була для Вас комфортна.

Тепер поговоримо про види висоторізів і визначимося з вибором

 • електричні - з більш легкою вагою, відрізняються екологічністю, але вимагають постійного підключення до мережі. Електричні моделі тихіші в роботі, вимагають мінімального обслуговування, їх вага значно менша за бензинових. Так само вони мають менший рівень шуму і вібрації. Ці моделі одні з найлегших за вагою, тому буде ідеальними для людей котрі мають велику фізичну силу. Відмінні приклади електричних моделей - HECHT 971 потужністю 750 Вт і вагою 3,2 кг, і HECHT 976 вагою 3,1 кг і потужністю 750 Вт.
 • акумуляторні - зручні завдяки відсутності проводу, але обмежені часом заряду акумулятора. Так само як й електричні моделі більш екологічні, працюють тихіше бензинових побратимів. Тут важливо розуміти, що акумулятор Висоторіз, як і будь-який інший акумулятор має обмежена кількість зарядів, тому з часом Вам потрібно буде його оновити. За то в іншому обслуговуванні він не примхливий, і так же Ви не будете обмежені довжиною дроту. Їх вага трохи більше, ніж в електричних, але значно менше ніж в бензинових моделях. Приклад: HECHT 9504 з часом роботи від однієї зарядки 30 хвилин при вазі 3,5 кг.
 • бензинові - це автономність роботи, потужність і можливість обробки великих територій. Від них більше шуму, тому не завадить так само запастися захисними навушниками. Якщо у Вас чекає великий обсяг робіт-ця модель буде для Вас кращої. Вони дорожчі, але при цьому найпотужніші. Їх використовують для роботи в санаторіях, приватних парках або базах відпочинку. Відмінні відгуки у бензинової моделі HECHT 9260 c регульованої довгою телескопічною труби 4,27 м при вазі 8,5 кг.

При виборі зверніть увагу на додаткові параметри:

 • якість ріжучого полотна, так як якісний матеріал забезпечить рівний зріз без травмування сусідніх гілок;
 • можливість регулювання нахилу шини (ріжучого елемента). Регулювання буде зручнім для комфортної роботи з важкодоступними ділянками, щоб випадково не пошкодити сусідні гілки;
 • для густих крон буде зручна більш компактна шина;
 • гарантія на товар і сертифікація, сервіс. Хороший інструмент повинен мати інформацію про сертифікацію, адже це говорить про його безпеки і надійності. Так само постачальник, який впевнений в якості свого товару завжди дасть на неї гарантію, не залишить Вас без гарантійного обслуговування в разі виникнення будь-яких питань. Уникайте підробок і не якісного обладнання, яке може завдати шкоди Вам і Вашому здоров'ю.

Правильно оцінивши всі фактори Ви зможете вибрати кращу модель для роботи на своїй ділянці, яка буде радувати Вас довгий час.

Відмінний вибір різних, перевірених моделей техніки надано в нашому магазині. Тому, купити вісоторіз в Україні можна на hecht.ua.
Ми продаємо високоякісний товар від чеського бренду HECHT, який проводиться для європейського споживача з 1994 року, і заслужив любов і довіру своїх клієнтів.

Наші консультанти відповідять Вам на будь-які питання, допоможуть підібрати товар якій ідеально підійде за всіма вимогами.

Велика перевага нашого магазину - наявність власного сервісного центру

Ви завжди можете покластися на наших майстрів. Так само за бажанням клієнта ми безкоштовно проводимо збірку, настройку і перший запуск товару. У нас завжди можна замовити оригінальні витратні матеріали та запасні частини. Клієнти, що проживають в Києві при бажанні можуть ознайомитися з технікою в нашому магазині в Києві.
HECHT це чудова якість за відмінною ціною.
Загляньте до нас в магазин і Ви точно залишитеся задоволені!