Зручний і ефективний спосіб різати дрова: самоблокуюча підставка

Спостерігаючи зростання цін на енергоносії, багато людей прийшли до висновку, що опалювання дровами стало більш вигідним варіантом. Електричний котел, який раніше був основним джерелом тепла, тепер використовується рідко, а камінна піч, якою користувалися рідко, зараз практично не гасне протягом всього зимового сезону.

У звязку з цим, виникає проблема – заготовка великого запасу дров на зиму. Можливо замовити готові дрова, але якщо ви хочете зекономити кошти і вам не страшна фізична праця, то варто розглянути можливість підготувати дрова самостійно.

До недавнього часу всі різали дрова за допомогою бензопили на звичайному козлі. Довгі колоди надійно лежать на козлі, тому вам потрібно постійно пересувати їх після кожного розпилу. З кожним розрізом колода стає коротшою та легшою, і без помічника ви не зможете утримувати її стабільно. Буває так, що вам доводиться використовувати акробатичні прийоми, балансуючи на одній нозі з бензопилкою, а іншою тримаючи колоду на козлі. І це далеко не найбезпечніший спосіб роботи.

Компанія HECHT пропонує потужного помічника для різання дров HECHT902– самоблокуючу підставку. Цей пристрій не лише робить процес різання набагато простішим, але й дозволяє вдвічі прискорити весь процес. Просто вставте один кінець деревини, завдовжки 2-3 метри, в підставку. Деревина автоматично закріплюється в зубах підставки і висить горизонтально в повітрі. Після цього можна різати деревину одну за одною, не пересуваючи її місцями. Коли дойдете до останнього зрізу, остання колода випадає сама собою.

Таким чином, не потрібно постійно перекладати деревину, не потрібно шукати помічників для утримання деревини, і можна уникнути небезпеки балансування бензопилки в руках. Просто встановіть деревину на підставці і рубайте по одній...