Бережіть воду, природу та гроші!

Якщо ви є власником транспортного засобу, вам не уникнути необхідності час від часу відвідувати автомийку. Але є ще ті, хто вдома миє авто відром води з милом. Вони часто використовують некорисні для природи миючі засоби та витрачають кілька відер гарячої води на миття автомобіля. Також миють тераси та садові меблі таким же складним і неекологічним способом, а потім марно витрачають стільки води, щоб промити бруківку садовим шлангом, щоб нею можна було наповнити басейн. Простим рішенням може бути мийка високого тиску. Потужним струменем води вона швидко розпушує і змиває навіть найстійкіші забруднення, споживаючи при цьому до 5 разів менше води, ніж якби ви використовували звичайний шланг!

 
Як можливо, що мийка високого тиску економить так багато води?

Основою мийки є насос високого тиску, завдяки якому тиск води в 100 разів перевищує тиск звичайного садового шланга. При такому тиску вода витісняється через мініатюрне сопло на кінці пістолета. Потрібна лише частка води, щоб розпушити та змити бруд, використовуючи тиск, якого неможливо досягти за допомогою звичайного садового шланга з спринклерною насадкою.

 
Чи дійсно мийка високого тиску того варта?

Ви можете використовувати мийку високого тиску практично протягом року для багатьох завдань. Більшість людей можуть думати, що вони будуть використовувати автомийку лише для миття автомобіля. Але незабаром вони дізнаються, що також можуть використовувати її, щоб прибрати терасу, помити плитку та промити басейн наприкінці сезону.

Якщо під вашим дахом загніздилися ластівки, то, за традицією, вони принесуть у дім удачу, а зняття гнізда, навпаки, принесе в будинок нещастя. Однак брудна штукатурка під гніздом напевно нікого не порадує. З мийкою високого тиску промивання штукатурки – справа часу.

Використання мийки високого тиску економить час, воду та гроші на хімічні засоби для чищення. Високим тиском можна легко промити садовий інвентар, брудні велосипеди, мотоцикли, тротуари та зовнішні сходи, стіни та стіни будинку, автомобілі, причепи та фургони, садові меблі. Список застосувань дійсно великий.

Якщо додати заощаджений час, воду та гроші на миючі засоби, то мийка високого тиску вдома справді окупиться.
 

Як вибрати мийку високого тиску?
Перш за все, потрібно добре подумати, для чого ви будете використовувати мийку високого тиску. Тоді її продуктивність повинна відповідати цій меті. Наприклад, на дачі, де час від часу потрібно помити невелику терасу, садові меблі, велосипед і змити бруд з машини, цілком достатньо мийки на акумуляторі типу HECHT 3025. Основна перевага полягає в тому, що для цього не потрібні кабелі живлення. Просто підключіть його до шланга і встановіть акумулятор. Крім того, вона може сама набрати воду, наприклад, з бочки або відра. Тому її можна використовувати навіть там, де немає електрики чи води. І як бонус, цю мийку можна перемкнути в режим розбризкування, у якому ви можете легко поливати грядки з бака, не тягаючи важкі відра чи лійки.

З потужними мийками високого тиску, які під час миття можуть розвивати тиск води зазвичай 100-200 бар, ви можете зробити більше роботи: легко змити пил і бруд з автомобіля, здути засохлу грязь з тротуару на під’їзді. Однак потрібно бути дуже уважним, тому що сильний потік води може закинути камінь у сусіднє вікно. Мийки оснащені однією змінною або декількома змінними насадками. Тоді у вас є можливість спрямовувати всю енергію води на невелику площу за потреби, досягаючи таким чином високої продуктивності. Крім того, ви можете налаштувати розпилення на більшу площу, щоб енергія розподілялася краще, а миття було ніжнішим для поверхні.
Якщо мийка не оснащена змінною насадкою, впадати у відчай теж не варто. Потрібно просто мити різні поверхні з різної відстані.

У деяких моделях мийок високого тиску також є ємності для миючого засобу. Миючий засіб виливається з контейнера в розбризкувану воду. Бажано вибрати екологічний миючий засіб, який швидко розкладається в природі на нешкідливі речовини. Ніхто не хотів би забруднювати свій сад і ґрунтові води хімічними речовинами, а також існує ризик великих штрафів.