Каток для газону

Доволі часто ставите питання, як виростити красивий і густий газон на своїй ділянці самостійно? Не можете вирішити чи посіяти газон своїми руками, чи укласти готову рулонну траву? Але щоб ви не обрали є декілька підготовчих процесів. Основний з них це підготовка ділянки.
Вона включає в себе наступне:
    • прибирання будь-якого сміття з території (каміння, цегла, гілки, органічні рештки і т.д. – нічого не закопувати!);
    • викорчовування пнів і коренів;
    • видалення бур’янів за допомогою гербіцидів;
    • перекопування землі з додаванням органічних добрив і створенням дренажного шару;
    • ретельне вирівнювання ґрунту, усунення підвищень і западин;
    • ущільнення катком;
    • розпушування граблями поверхні ґрунту.


Важливість катка для газону: чому це необхідний інструмент
Підтримка здорового та доглянутого газону є завданням, яке стоїть перед багатьма власниками. Якщо з його косінням, поливом, удобренням все зрозуміло, то з таким процесом як ущільнення ґрунту не всі знайомі. Для цього використовують садовий каток. Це ємність у формі бочки, яка наповнюється піском або водою. Чим важчий каток, тим на більшу глибину він ущільнює ґрунт.

Давайте розглянемо, для чого саме потрібен каток для газону та як його використання може покращити вашу зелену територію.

Рівномірний ріст трави:
      Для вирівнювання поверхні при появі пагорбів і западин, що могли утворитися через виїзд транспорту або інших навантажень на трав'яний покрив. Рівний газон виглядає більш привабливо та вишукано.

Підвищення густоти трав'яного покриву:
      Густий трав'яний покрив має кращу здатність конкурувати з бур'янами та іншими небажаними рослинами, а також зменшує втрату води через випаровування.

Покращення дренажу:
      Стискуючи ґрунт та видаляючи повітряні кишені— це особливо корисно після дощу або зрошення, коли вода може застоятися на поверхні, що може призвести до заболочування.

Посів трави та внесення добрив:
      Для ущільнення ґрунту після посіву трави та внесення підживлення. Створюючи оптимальні умови для проростання насіння забезпечуючи кращий контакт між насінням та ґрунтом.