Зігрівають тіло і душу...


Літо повільно добігає кінця, а сонячні дні, які стають все рідшими, сигналізують про наближення осені. Для одних це прекрасна пора, коли природа вбирається в кольори картин Ван Гога, а інші з сумом згадують теплі сонячні дні, проведені біля води. У будь-якому випадку, коли на вулиці знижується температура, рано чи пізно необхідно починати опалення будинку.

 

   Тепло родинного вогнища

Без перебільшення можна сказати, що день, коли людина опанувала вогонь, є першим днем ​​прогресу людства. Мабуть тому вогонь так зачаровує нас. Нам важко знайти когось, чиї очі постійно ковзають у палаюче полум’я біля багаття. Вогонь просто дарує не тільки тепло, але й відчуття дому та безпеки. Ось чому, незважаючи на весь прогрес, каміни не зникли з наших домівок.

Однак придбання каміна означає, окрім значних фінансових інвестицій, також серйозне втручання у вітальню, коли вам доведеться пожертвувати відносно великою частиною простору для каміна. Справа не тільки в самому каміні, важлива і зона безпеки, в яку можуть летіти іскри і недогарки від відкритого вогнища. Однак для всіх тих, хто не хоче або не може дозволити собі визначати великий простір для опалення, є елегантне рішення - піч-камін.

 


    Камінна піч дійсно зігріває тіло і душу

У той час як корпус печі випромінює приємне тепло, вогонь, що палає за жаростійким склом і потріскують дрова, створюють потрібну атмосферу і додають відчуття домашнього затишку. Крім того, через скляні дверцята виходить теплове випромінювання, схоже на інфрачервоний випромінювач. Практично відразу, як тільки вогонь трохи розгорівся, через дверцята йде теплове випромінювання, навіть якщо піч ще не розігрілася.

А якщо після повернення з осінньої чи зимової мандрівки потрібно зігрітися зсередини, то немає нічого простішого, як заварити дітям гарячий чай, а собі «зварника» прямо на плиті. І ми можемо піти ще далі з комфортом! Наприклад, плита HECHT VULCANUS GREY також має духовку зі скляними дверцятами та термометром. Те, що ви можете спекти, ми залишимо вашій фантазії та кулінарному мистецтву.

Камінні печі мають масу переваг. Крім того, вони не вимагають серйозних змін конструкції. У багатьох випадках модифікацій фактично немає взагалі, достатньо просто підключити їх до наявного димоходу за допомогою димохідної труби. Завдяки тому, що топка повністю закрита, навіть безпечна зона навколо печі становить лише частину простору, необхідного для каміна з відкритою топкою.

Звісно, ​​під піччю необхідна негорюча поверхня на той випадок, якщо під час розігріву чи завантаження трохи вугілля випаде. Ідеально, мабуть, підійде бруківка, але на ринку також є багато листів для печей найрізноманітніших форм і кольорів. Також сучасним рішенням може стати спеціальне скло під плиту.

Поєднання таких матеріалів, як високоякісна сталь, чавун і шамотна топка, забезпечує тривалий термін служби, а тепло акумулюється і рівномірно розподіляється в корпусі печі. Тоді він залишається теплим ще довго після того, як вогонь згас.

 
Ви знали, що…

Топимо дрова в камінній печі, тому вона абсолютно екологічна. Деревина є відновлюваним ресурсом, і CO2, що виділяється в повітря при спалюванні, споживається іншими деревами, що ростуть, під час фотосинтезу. Коли ми спалюємо викопне паливо, наприклад вугілля чи газ, ми викидаємо в атмосферу вуглець, який накопичувався мільйони років, і природа не надто добре з цим справляється.